אטרקציות בקוסטה ריקה

שים לב לתאריך שבו נכתב הטיפ, דברים יכולים להשתנות. רוצה לקרוא טיפים חדשים בנושא?
לכל הטיפים על קוסטה ריקה >>
להלו מספר אטרצקיות: מעיינות הפרטיים - אפשר לגשת אליהם ולהזמין מקום. הכניסה אליהם היא שער לא מסומן, שנמצא ממש ממול לכניסה לבלדי. המחיר הוא שליש מזה של טבקון, והיופי הוא כנראה לא פחות משל טבקון.

מונטוורדה: ישנו במלון Heliconia, שהיה בסדר גמור. סוויטה ענקית ב-150 דולר ללילה. ראינו את חוות הפרפרים (אחד הסיורים הטובים בקוסטה ריקה), ואת חוות הצפרדעים (מצוינת, מומלץ לבוא בלילה כשהצפרדעים פעילות). לא הספקנו לראות את חוות העטלפים, אבל שמענו שהיא טובה. בהמלצתו של חורחה עשינו סיור לילה מצוין דווקא בשמורה פרטית (הסיור - בדרך לחוות הפרפרים), והיה מצוין. הסיור למחרת בשמורה עצמה היה מאכזב מאד: יקר, לא ראינו חיות, ובהשוואה לשמורות הקודמות שראינו ממש לא מרשים. עשינו גם סיור קפה מענין מאד, בחווה של דון חואן. בהמלצתו של חורחה אכלנו במסעדה מקומית מצוינת: Marivella (אם אנחנו לא טועים בכיתוב), שנמצאת ברחוב הראשי ממש מול המשרדים של סקייטרק. מנואל אנטוניו: ישנו במלון קוסטה וורדה. קיבלנו וילה מפוארת עם מטבח, בתוך העצים עם בריכה כמעט פרטית וקופים לרוב ב-157 דולר. חורחה חיבר אותנו לאחד המדריכים בשמורה - אפראים (נשמע כמו איברהים) שהיה יקר אך מעולה. בהמשך חורחה הביא אותנו לחבר נוסף שלו - רפה, הידוע באזור בתור האבא של הקופים, שעושה סיור במנגרובים. לצד המעינות החמים, רפה היה ללא ספק אחד משני השיאים של הסיור: אחרי 35 שנה של האכלת הקופים רפה צריך רק לקרוא להם, כדי שהם יבואו, ויאכלו ממש מהיד של הילדים. אי אפשר לתאר את קריאות הגיל של הילדים. יקר להחריד (130 דולר) אבל אסור להחמיץ.
עוד מידע
קטגוריה
אטרקציות ונקודות חן - גני חיות, אטרקציות נוספות, כפרים ועיירות
טלפון
הטיפ הזה עזר לך? תודה 0
הדפס|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לקוסטה ריקה

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×