בלגיה למשפחות

 • יורו (EUR)
 • 230V
 • הולנדית, צרפתית וגרמנית
01 06 : 13
יום ב', מאי 25

בלגיה, פדרציה מונרכית בעלת שלושה מחוזות - פלנדריה, ולוניה ובריסל, השוכנת בקצה המערבי של יבשת אירופה, לחופי הים הצפוני. מלבד ההרים הארדנים, רוב שטחה של בלגיה הוא שפלה.

בלגיה עם ילדים - בלגיה היא מדינה קטנה, המציעה פארקי שעשועים, פעילויות חוץ מטריפות, גנים וכפרים שמורים, ערים עתיקות, מוזיאונים, חנויות ומפעלי שוקולד והכל מוגש על מצע של גבעות מוריקות. רוצים לתכנן טיול עם ילדים בבלגיה? המבקרים מוזמנים לתור את בלגיה על פי המלצות על גני חיות, פארקים, מוזיאונים מיוחדים לילדים, כתבות עומק מתוך אתר למטייל, טיפים בנושא טיולי משפחות בבלגיה ועוד.

מידע נוסף על בלגיה למשפחות

הכתבות המומלצות על בלגיה למשפחות

תמונת קאבר של - טיול בין אתרים במרכז בריסל

טיול בין אתרים במרכז בריסל

מרכז בריסל תחום במחומש של כבישים ומכיל בתוכו נקודות חן ואטרקציות רבות. כיכר הגראנד פלאס, על מגוון בנייניה, פסל הילד המשתין, שכונות מעניינות ומוזיאונים הופכים את הביקור בעיר למפתיע ועשיר.

תמונת קאבר של - זרקור על בלגיה

זרקור על בלגיה

יש שימצאו את השוקולד הבלגי, הנחשב למשובח בעולם, כסיבה מספקת להגיע בשבילה אל בלגיה. אבל לא צריך להיות חובב מושבע של דברי מתיקה בשביל למצוא סיבות נוספות, ומושכות לא פחות בכדי לבקר במדינה המקסימה הזאת, בלגיה, הג...

תמונת קאבר של - קורות משפחה בבלגיה

קורות משפחה בבלגיה

הכל התחיל לפני כמעט 3 שנים כשהגיעה ההצעה המפתה: שליחות בבלגיה! אז אחרי שגמרתי להבהל, ואחרי שהעפתי יותר ממבט קצר באטלס, וגיליתי שאנו הולכים להתמקם בליבה של מרכז אירופה, הבנתי שזו הזדמנות נהדרת לראות ולחוש את ארופה ולנסות לרפא ...

תמונת קאבר של - בלגיה - הזווית האחרת

בלגיה - הזווית האחרת

בלגיה היא מדינה קטנה באמצע מערב ארופה. אולי לא היפה ביותר בקנה מידה ארופאי, אולי קצת אפורה וגשומה, אבל היא במרכז... קחו בכיף את מה שהיא מציעה לכל תייר העובר דרכה: כפרים שמורים, ערים עתיקות, מוזיאונים, פארקי שעשועים, והכל מוגש...

תמונת קאבר של - בלגיה - מסע בעקבות השוקולד

בלגיה - מסע בעקבות השוקולד

שוויץ נחשבת מעצמת השוקולד, אבל בדיקה יסודית מעלה כי הבלגים הם בעצם ממציאי השוקולד. חזרה למקורות השוקולד ומסקנה ברורה- השוקולד השוויצרי טוב, אבל הבלגי טוב יותר.

תמונת קאבר של - על משולש הגבולות- בלגיה, הולנד וגרמניה

על משולש הגבולות- בלגיה, הולנד וגרמניה

חודש מרץ המושלג לא שיבש את שגרת החיים והטיולים. ספי מביאה מקבץ של טיולים חד יומיים שהחלו בסתיו ונמשכו אל תוך החורף ולכולם מכנה משותף אחד: מיקומם הגאוגרפי על משולש הגבולות- בלגיה, הולנד וגרמניה.

תמונת קאבר של - ביקור במרכז העיר בריסל

ביקור במרכז העיר בריסל

בביקור בבריסל, בירת בלגיה, אסור לפסוח על הגראן פלייס, הכיכר המרכזית ובתי הגילדה המעניינים סביבה מהמאה ה-18, וכמובן לא לפספס את פסל הילד המשתין השובב.

תמונת קאבר של - טיול עם ילדים בעלי מוגבלויות

טיול עם ילדים בעלי מוגבלויות

טיול עם ילד בעל מוגבלויות, דורש תכנון גדול ומורכב יותר, אבל אין ספק שיש באפשרותו לייצר זיכרונות נהדרים עבור כולם. הנה כמה עצות שיעזרו לכם להפוך את החוויה הזאת להצלחה אמיתית.

תמונת קאבר של - אתרים בטורנאי

אתרים בטורנאי

העיר העתיקה טורנאי נפגעה אמנם במלחמת העולם השנייה, אך היא עדיין אחת הערים היפות בבלגיה. קתדרלת נוטרדאם, מגדל הפעמונים מגוון מוזיאונים ונהר האסקוט יוצרים עניין גדול עבור מי שמגיע לעיר.

תמונת קאבר של - הארדנים

הארדנים

בחרנו לנסוע לארדנים, חבל ארץ בדרומה של בלגיה. מדובר בחבל שופע גבעות מוריקות, שזור בכפרים ציוריים לגדות הנחלים, עיירות עתיקות, מצודות, שרידי מבצרים וטירות. אזור פסטורלי שטומן בחובו שפע של פעילויות מגוונות לכל גיל.

תמונת קאבר של - הכירו את בריסל

הכירו את בריסל

זוהי לא רק בירת בלגיה, זו גם הבירה האדמיניסטרטיבית של האיחוד האירופי. לא ידעתם את זה? בואו להכיר מקרוב את העיר היפה והתוססת הזאת, שמציעה לתייר הרבה יותר מאשר חנויות שוקולד משובח.

לכל הכתבות על בלגיה למשפחות >>
סגור

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר