שלום אורח
facebook login
שגרירים של רצון טוב

חוות דעת על בתי מלון - באתר trip advisor

Anonymous | תאריך עדכון 30/03/2009

מספר צפיות: 1595   |   מספר תגובות: 3     לתגובות

הדפס שמור למועדפים שלח לחבר

בפורומים השונים אני רואה בקשות חוזרות ונשנות למידע וביקורת על בתי מלון. אתר Trip Advisor מכיל מידע על בתי מלון ברחבי העולם, כאשר למשתמשים הרשומים ב- Trip Advisor ניתנת האפשרות לכתוב ביקורת על המלון. ...

לצפיה בטיפ אנא היכנסו לחשבון שלכם
או

קסות מומלצות בסנטיאגו דה קובה מדריך מומלץ לפנמה

הדפס שמור למועדפים שלח לחבר

תגובות שהתקבלו

Exibition Court Hotel4 בלונדון חוות דעת.


05/10/11 12:20 filip123

מדובר ב"מלון" EXIBITION COURT HOTEL4 בלונדון.החוצפה הבלתי נסבלת היא לקרא למבנה כה עלוב ,מסריח ומוזנח מלון!

הקשר בין התמונה (שמופיע באתר) למציאות הוא אפילו לא מקרי! העוצמה המקסימאלית בתאורה של הבינין הטחוב והמסריח הזה היא 25 וואט מקסימום. אפילו ברומניה של צ"יאושסקו היתה תאורה חזקה יותר. שומר נפשו ירחק מ"מלון" זה!
לנתי-סבלתי במקום האומלל הזה 7 לילות בין התאריכים 13-20.09.11, במהלכם החלפתי 3 חדרים! המחיר ששלמתי היה 192 פאונד ללילה!!!!! עבור חדר זוגי. החדרים הם בלתי נסבלים, מסריחים והלכלוך בשרותים/אמבטיות הוא מזמן נלסון לא ממלחמת העולם השניה.
ברב החדרים הזוגיים אין ארנות קיר, המייבש שער ניתן לשימוש מתוך מגירה בלבד, אין טלפון ואין אפילו מנורת קריאה/לילה ליד המיטה אין מעלית (על המדרגות אפרט בהמשך) וחמור יותר לא ניתן לשני אנשים לעמוד יחדיו בחדר,! למזוודות אין מקום וחייבות להיות סגורות כל הזמן. אין מקום לצחצח שיניים מבלי שהדלת של השרותים תהיה סגורה! אם אתה מעל 1.50 אין סיכוי שתראה את עצמך במראה אם אתה רוצה להתגלח. המדרגות הן איומות, צרות ומוציאות את הנשמה אם אתה בקומה גבוהה. "השטיח" שמכסה את המדרגות הוא מזמן מלחמת "100 שנים" ומאז לא נוקה!!!!!! החדר אוכל שוכן במרתף מסריח ואין בו מקום עבור כל האורחים כך שעומדים! כן עומדים, ומחכים שיתפנה שולחן!!!! זאת ועוד השפות המדוברות בלובי כלל לא ידידותיות, לדוברי עברית! אין להזמין מלונות דרך HOTEL.COM או כל אתר אחר הממליץ על האסון הזה הקרוי "מלון"?

מלונות fatal


28/03/11 02:29 eynanm

התקשרתי למרכז הארצי של רשת fatal בכדי להזמין חופשה. ענה לי נציג שהתייחס בזלזול והתנשאות ושניסה למכור לי עוד לילות. לאחר תגובתו, "היית פעם בכלל בבית מלון?", לא ראיתי סיבה להמשיך את השיחה והבטחתי לעצמי שאני יותר לא אחזור לרשת הזו.

חוות דעת על בתי מלון - באתר trip advisor


21/03/09 10:09 Anonymous Coward

בפורומים השונים אני רואה בקשות חוזרות ונשנות למידע וביקורת על בתי מלון. אתר Trip Advisor מכיל מידע על בתי מלון ברחבי העולם, כאשר למשתמשים הרשומים ב- Trip Advisor ניתנת האפשרות לכתוב ביקורת על המלון. כאשר מספר המבקרים גדול מספיק (יותר ממבקרים בודדים), ניתן לקבל תמונה על רמת המלון, על יתרונותיו ועל חסרונותיו מפי אנשים שהתאכסנו בו. זה המקום הראשון בו הייתי בודק האם כדאי להתאכסן בבית מלון מסוים.

עוד מידע על טיול עם ילדים במרכז אמריקה

מרכז אמריקה לפי הצרכים שלך

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

איסלנד. צילום: Elad E. Azar