לטייל בבורגס וסביבתה

שים לב לתאריך שבו נכתב הטיפ, דברים יכולים להשתנות. רוצה לקרוא טיפים חדשים בנושא?
לכל הטיפים על בורגס >>
מארגני חבילות התיירות מציעים, בדרך כלל, מגוון של טיולים בתוך העיר בורגס, נסאבר וסוזופול. לבורגס העיר, סוזופול ונסאבר כדאי, לדעתי, לנסוע באופן עצמאי בתחבורה הציבורית. ההגעה מסאני-ביץ` לבורגס (העיר עצמה) היא פשוטה. מגיעים תוך זמן קצר, יחסית, מכל בית מלון ברגל עד לתחנה המרכזית וממנה יוצאים אוטובוסים לבורגס כל חצי שעה עד שעה (בערך). ההורדה נעשית בתחנת האוטובוסים של בורגס, אשר במרכז העיר וסמוכה למדרחוב ולפארק הסמוך לים. הנסיעה לסוזופול מתאפשרת מתחנת האוטובוסים של העיר בורגס ויש לו``ז סדיר לקו הזה.

אמנם קווי אוטובוס שנוסעים מסאני-ביץ לבורגס מבצעים עצירה גם בנסבר, אך לא כדאי לנסוע איתם לנסבר משום שהם עוצרים בחלק החדש של העיר (שהוא פחות מעניין אותנו כתיירים) ומשום כך, כדי להגיע לנסבר מסאני-ביץ יש להשתמש באוטובוסים הפרבריים, המגיעים ממש עד לעיר העתיקה. אחת התחנות נמצאת בלב העיירה סאני-ביץ` ממול מלון ``קובן``, שנמצא גם הוא בלב העיירה, בצמוד למדרחוב המוביל עד לטיילת. 

טיול לאזור הכפרים, לעומת זאת, לא ניתן לבצע בתחבורה ציבורית ולשם כדאי לקחת את הטיול המאורגן, שמציעות חברות התיירות וכדאי לראות כמה כפרים בולגריים טיפוסיים. הטיול שהציע השטיח כלל גם נסיעה בעגלה רתומה לחמורים וכל מני טעימות. את ערב הפולקלור עושים במעין וילה ענקית המוקמת באזור של הכפרים, ומשמשת גם כסוג של מוזיאון לסיורים בו טועמים את הבורקס המסורתי... לציין, כי למרות מספר לא קטן של מקומות מעניינים ונגישים שיש באזור בורגס, ואף על פי שהטיילת בחוף השמש (סאני-ביץ) אינה מביישת מבחינת אורכה וגודלה, הרי שהטיילת של חולות הזהב וחופי הרחצה שבאזור מרשימים ויפים הרבה יותר, לדעת הכותב ויש לתת להם עדיפות, הכוונה שכדאי יותר לבקר בוורנה, אם כבר חוף הים השחור.
הטיפ הזה עזר לך? תודה 0
הדפס|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

לטייל בבורגס וסביבתה

השב  · 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לבורגס

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×