מחפשים את המטמון - ערי ארה"ב (מחפשים את המטמון )

בקיץ האחרון היינו צריכים לשבור נהיגה ארוכה ולאוורר את הילדים.

העיר הגדולה ביותר שהיתה בדרכנו היתה בויזי באיידהו - עם מפלס ציפיות מאוד נמוך לגבי העצירה, מצאנו שהמשחק שקישור אליו מצורף בטיפ קיים בה (ובעוד קרוב ל-60 ערים גדולות בארה”ב וונקובר בקנדה) . החלטנו ללכת על זה.

הנה המסקנות של צוות המשחקים (גילאי 9-16 וזוג הורים) :

המשחק היה במרכז בויזי - שיחקנו אותו בראשון, מה שהקל עלינו מאוד מבחינת חנייה (חינם ולכל היום ברחוב וסמוך לנקודת ההתחלה/סיום) . דרך המשחק הגענו למקומות שאנחנו לא חושבים שהיינו רואים בסיבוב אחר בעיר. ואפילו חלק מבני המשפחה מצאו מקומות (מוזיאונים וכו') שיש מצב שהיו נשארים בה עוד כמה שעות או יום לבלות.

המשחק הוא מעין מחפשים את המטמון - בלי המטמון. יש משימות וזה כמובן באנגלית עלות כ-50$ למשחק. אם משחקים רק עם רישיון אחד- כדאי שיהיה עוד טלפון עם דאטה לתרגם מילים לא ברורות.

האתר די מסביר את המשחק יפה- אז אין מה להרחיב. אנחנו עשינו את זה כולנו יחד עם רישיון אחד, ועשינו גם הפסקת צהריים באמצע (יש אלמנט במשחק של צבירת נקודות שיותר חשוב מאלמנט הזמן לסיום) . בדיעבד נראה לנו שחלוקת המשפחה לשתי קבוצות (אפשר לצאת במרווח זמן אחד מהשני) היה תורם יותר להנאה (אם הצוות תחרותי מספיק) . ההורים צריכים להחליט בכל משימה מי יבצע מה- כדי שכל הילדים במרווחי הגילאים והיכולת יוכלו להרגיש שותפים (לא כזה קל כמו שחושבים.)

בסה”כ נרשמה הנאה - יותר אצל המתבגרים והמבוגרים, פחות בגיל הצעיר- בהחלט רעיון מעניין להכיר עיר. למי שמחפש אטרקציות למשפחה - כמה שעות, עלות סבירה בהחלט. מומלץ למדי.

השורה התחתונה שלי: ממליץ

לכל המידע על ארצות הברית (ארה"ב)

הטיפ הזה עזר לך? תודה 1

מפה

מחפשים את המטמון (Urban Adventure Quest )

4 (דירוג גולשים)
ארצות הברית (ארה"ב)|אטרקציות ונקודות חן - אטרקציות נוספות
United States
בבעלות ישראלית: לא
הדפס|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לארצות הברית (ארה"ב)

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×