שלום אורח
facebook login
שגרירים של רצון טוב

מלון מינוס אימפריאל

Anonymous | תאריך עדכון 17/09/2008

מספר צפיות: 4029   |   מספר תגובות: 3     לתגובות

הדפס שמור למועדפים שלח לחבר

התאכסנו במלון מינוס אימפריאל (ליד מילטוס) באיזור המזרחי של האי. מלון מפואר ומרשים אך סובל מריחוק ממרכזי תיירות או קניות סמוכים- בעיה לאלו שלא מחפשים את השקט. אנחנו נהננו ממנו אבל רכב הוא...

לצפיה בטיפ אנא היכנסו לחשבון שלכם
או

מלון סופיטל קפאסיס ביץ כרתים - סוכות תשס``ג

הדפס שמור למועדפים שלח לחבר

תגובות שהתקבלו

מינוס אימפריאל


24/06/11 09:48 ayelet_nahum

חזרנו משבוע במלון מינוס אימפריאל. היה מדהים. מלון נקי. מתקני מים לילדים. בר חופשי עד 11 בלילה.חדר אוכל עשיר ומגוון בקיצור חוויה מדהימה שמשאירה טעם לעוד. חבל שכל התגובות שליליות. אין הצדקה.

פולקלור בהירקליון


03/10/02 03:22 harif1

ליד היראקליון ביקרנו במלון\כפר\מועדון בשם חירוליסוס או חירוניסוס ביום מתפקד נמלון וכפר אמנים פולקלוריסטי ובערב כגן ארועים ומועדון פולקלור. אנחנו היינו בערב פולקלור שהיה מיועד לתיירים [יוונים בלבד] היה נחמד מאוד, כולל ריקודים וכו, לא נדרשנו לשלם דמי כניסה,שלמנו רק על מה שהזמנו.ביום א חינם במוזיאון? אנחנו נדרשנו לשלםבקנוסוס ובהירקליון.

תגובה


29/09/02 07:23 Anonymous Coward

תודה על הסיכום, הודעות כאלה מקילות את החיים כשמתכננים טיולים.בקשר לאלוהי היוונים: בניגוד לנו, היוונים פותחים את אתרי התיירות, כולל מוזיאונים גדולים, מיום שלישי עד יום ראשון. כאשר הכניסה חופשית בימי ראשון והקהל הרחב יכול להנות ביום החופשי שלו! ביום שני הולכים עובדי האתרים לנוח.לדעתי אלוהי היוונים היה הוגן בסידור הזה.

עוד מידע על טיול עם ילדים בכרתים

לכל המידע על טיול עם ילדים ביוון >>

כרתים לפי הצרכים שלך

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

איסלנד. צילום: Elad E. Azar