שלום אורח
facebook login
שגרירים של רצון טוב

מלון קטלוניה ברצלונה פלאזה

rivka11 | תאריך עדכון 29/11/2009

מספר צפיות: 7966   |   מספר תגובות: 4     לתגובות

הדפס שמור למועדפים שלח לחבר

היינו בברצלונה באוקטובר 2009, למשך 5 ימים. שהינו בקטלוניה ברצלונה פלאזה. המלון מדהים מבחינת שירות, פקידות הקבלה אדיבות ודוברות אנגלית טובה מאוד, יודעות לכוון ולהסביר לאן ומה וגם יודעות לתת...

לצפיה בטיפ אנא היכנסו לחשבון שלכם
או

רכבות בברצלונה מזרקת הקסם בברצלונה

הדפס שמור למועדפים שלח לחבר

תגובות שהתקבלו

נכון לאוקטובר 2009-


06/07/11 10:33 rivka11

כל הבעיות שהוזכרו לא מוכרות לי - המיזוג עבד מצוין. מצד שני גם מזג האויר היה מאד נח, הכל היה תקין והצוות אדיב מאד. אני נהנתי ואם אחזור לברצלונה אשקול לחיוב לחזור שוב למלון הזה.

מלון פלאזה קטלוניה


06/07/11 10:21 cokoa

שהיתי במלון פלאזה קטלוניה בברצלונה במסגרת זכייה במפעל הפיס ואני בהחלט מודה על כך ואינני באה בטענות לאף אחד. באמת היה נפלא. אבל אני מרגישה צורך להגיד לאלה שירצו אולי לבחור במלון פלאזה קטלוניה, שהוא לא מה שנאמר עליו עד עתה, וזו לא רק דעתי. המיזוג בחדר לא פעל {היה חם בחדר} ולא התאמצו לתקן, הכספת לא הוכנה לשימוש טרום הכניסה לחדר ולא נזעקו לטפל, דלת הארון היתה תקועה ולא ניתן היה להשתמש בחלק ניכר ממנו או לסגור את חלקו השני ולא באו בכלל לסדר אותה. גם המיטות לא מאוד נוחות, והחדר לא מרשים. ארוחת הבוקר בסדר ובקבלה מתנהגים נחמד ללקוחות. הספרדים בברצלונה מסבירי פנים וידידותיים. ברמת הדיבור והאדיבות הכל טוב. ברמת העשייה קצת פחות. זה למי שמחפש גם קצת פאר ויופי ונוחות בטיול שלו, ויש כאלה. המיקום מצוין. פלאסה אספנייה היא מקום מעולה להתחיל בו כל סיור בעיר. חברי לקבוצה נתנו ציונים הרבה פחות טובים ממני.

מצוין


20/06/11 07:37 rivka11

זה אמנם היה לפני שנתיים, אבל לא ירד גשם. מבחינת ביגוד- שכבות. לפעמים קריר ולפעמים חם....

איך המזג אוויר באוקטובר?


17/06/11 06:19 danielduyen

עוד מידע על טיול עם ילדים בברצלונה

לכל המידע על טיול עם ילדים בספרד >>

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

איסלנד. צילום: Elad E. Azar