מפלי קרימל אוסטריה

באתר "למטייל" מערכת טיפים חדשה! רוצה לוודא שגם הטיפ שלך ימצא ביתר קלות?
שייך אותו לנקודת עניין מתאימה.
שים לב לתאריך שבו נכתב הטיפ, דברים יכולים להשתנות. רוצה לקרוא טיפים חדשים בנושא?
לכל הטיפים על אוסטריה >>
מקור המים של מפלי קרימל הוא בהפשרת שלגים והם נופלים ב-3 דרגות. נמצאים בין מיטרסיל לזל אם זילר על כביש 165. הרבה עליות מפותלות ומעברי מנהרות עד להגעה. יש תשלום אגרה בכביש (כי זה כביש פרטי) ועוד נסיעה עד למקום. החניה חינם. לחנות ליד עולם המים (wasserwunderwelt) שהוא מעין פארק בנושא מים. מאד נחמד. הפעלת תחנות שונות באמצעות מים. יש גם מתחם סגור קטן עם מצגת נחמדה בבית קולנוע הקטן שבמתחם. יציאה דרך חנות המזכרות. אפשר ללכת ישר למפלים ולא לקנות את הכרטיס המשולב, אם כי חבל.

ביציאה מחנות המזכרות (שאפר לקנות בה גם קצת אוכל), פניה ימינה מובילה למפלים. יש להזהיר כי העליה תלולה וקשה למדי (במיוחד עם עגלת ילדים) לכן מומלץ לקחת מונית למעלה (המוניות חונות מעבר לכביש, מול עולם המים.העליה והירידה ביער, כשברקע רעש המים ומראה המפל- יפיפה. לאחר שעוברים את חנויות המזכרות ואת המסעדות, הכניסה למפל. בכניסה יש שילוט ובו מפורט אורך מסלול והזמן שלוקח לעשותו. אנחנו הלכנו רק למפל הסופי- ההתנפצות על הקרקע, שהוא במרחק הליכה של 3 דק` מהשלט. מראה מדהים ביותר. עלינו עם עבנים ונרטבנו מרסיסי המים. הטבע האדיר בהתגלמותו. יפהפה. לא לפספס.
עוד מידע
קטגוריה
אטרקציות ונקודות חן - אתרי טבע וגנים
כתובת
Krimml , Austria
הצג מפה
קישור
טלפון
הטיפ הזה עזר לך? תודה 1
הדפס|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לאוסטריה

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×