סלובניה למשפחות

 • יורו (EUR)
 • 230V
 • סלובנית
49 08 : 15
יום ד', ינו' 28

הטבע הנפלא של סלובניה והעובדה שהיא נוחה ביותר לטיולי כוכב, הופכים אותה ליעד מצויין לטיולי משפחות. קחו למשל את אזור אגם בוהיני. תוכלו לצאת לשייט על מימיו, לערוך פיקניק לחופו ולצאת לטיולים רגליים מסביבו. מעל אגם בוהיני מתנשא הר ווגל (Vogel) ואליו אפשר להגיע בטיול נעים ברכבל, חוויה מהנה לכל ילד.

סלובניה עם ילדים: בסלובניה יש שתי מערות נטיפים מפורסמות: שקוציאן (Skocjan) ופוסטוינה (Postojna) ובהם עושר מסקרן של נטיפים וזקיפים. הילדים ישמחו להשתולל בפארק החבלים שליד פוסטוינה ובפארק ההרפתקאות שליד בלד ולרכוב על מגלשות ההרים שבקרנסקה גורה (Kranjska Gora). מעבר לכל אלה ניתן למצוא בסלובניה פארקי מים, אפשרויות רפטינג, מוזיאונים לכל המשפחה, מפלים, ערוצי נחל וכל מה שמרכיב חופשה משפחתית בלתי נשכחת.

מידע נוסף על סלובניה למשפחות

הכתבות המומלצות על סלובניה למשפחות

תמונת קאבר של - מסלול משפחתי בסלובניה - טיול טבע, מערות ומצודות

מסלול משפחתי בסלובניה - טיול טבע, מערות ומצודות

סלובניה היא ארץ יפהפיה ומכניסת אורחים. קל מאד לטייל ולהתמצא בה, המרחקים ממקום למקום קצרים, השילוט מצויין ויש בה המון אטרקציות שמתאימות לילדים ולמבוגרים כאחד. בשבעה ימים תוכלו לתכנן טיול, שיפגיש אתכם עם מסלוליה והטבע הנהדר שבה...

תמונת קאבר של - סלובניה עם ילדים - אגם בוהיני לכל המשפחה

סלובניה עם ילדים - אגם בוהיני לכל המשפחה

טיול אל סלובניה עם ילדים הוא רעיון מצויין. קחו למשל את אגם בוהיני הנפלא - השקט והאוירה פסטורלית באגם הגדול בסלובניה, רכבל להר ווגל, טיולים רגליים וספורט אתגרי לחובבי אדרנלין - לפניכם כל האטרקציות הממתינות לכם באזור. זהו פרק מ...

תמונת קאבר של - 12 יום בגרמניה, אוסטריה, צ`כיה וסלובניה

12 יום בגרמניה, אוסטריה, צ`כיה וסלובניה

הנה מסלול טיול בן 12 ימים, העובר בין המדינות הקלאסיות, גרמניה, איטליה ואוסטריה, וגם במדינות מזרחיות יותר כמו סלובניה וצ`כיה. מסיבה זו המסלול שופע נופי טבע מרהיבים וגם ערים יפות, עיירות וכפרים ציוריים ועוד.

תמונת קאבר של - טיול משפחתי בסלובניה וסביבותיה

טיול משפחתי בסלובניה וסביבותיה

נופים ירוקים, אגמים רוגעים, ערים תוססות ופינות חמד רבות, אין ספק כי אלה המרכיבים לחופשה מושלמת. את כל אלה ועוד חווים אורי ובני משפחתו בטיול משפחתי ברכב לסלובניה עם קפיצה קטנה לאוסטריה וטעימה מנפלאות וונציה.

סגור

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר