פארק הציפורים והקופים

שים לב לתאריך שבו נכתב הטיפ, דברים יכולים להשתנות. רוצה לקרוא טיפים חדשים בנושא?
לכל הטיפים על היער השחור >>
פארק הציפורים והקופים הינו פארק יפה, שמהווה גן חיות אך רק של ציפורים. לאיזור הקופים לא ניתן להיכנס ללא מדריך והוא סגור חוץ מבשעות המופעים (על כך בהמשך). עלות הכניסה היא 15 יורו לאדם, 7.5 יורו לילד. בפארק ישנם שני מופעים/הדרכות מהנים מאוד שילדים יאהבו: 1) מופע עופות דורסים בשעות 11:00 ו-15:00. משך: כחצי שעה. במופע זה (ההסברים בגרמנית בלבד) יציגו בפניכם עופות דורסים שונים, כגון נשר, עיט וכדומה אשר מאולפים לחזור אל המדריך שלהם. המדריך "יזרוק" את העופות בכיוונים שונים מעל הראש של הקהל, הציפורים עוברים קרוב מאוד לראשי הקהל, ולאחר מכן חוזרים אל המדריך שלהם. בסך הכל, כל הציפורים עושות את אותו "תרגיל" מלווה בהסבר (ארוך למדי) בגרמנית על כל ציפור. המופע מהנה מאוד וזו הזדמנות מרשימה לראות עופות דורסים מקרוב, למרות שלאחר זמן מה הוא קצת מייגע למי שלא מבין גרמנית (כמובן שאפשר לעזוב באמצע למי שנמאס). 2) איזור הקופים: זהו איזור שניתן להיכנס אליו בשעות 12:00 ו-16:00, בליווי מדריכים. המדריכים יסבירו על הקופים (בגרמנית כמובן) ויחלקו לכם אוכל להאכלת הקופים. הקופים מסתובבים חופשי בין האנשים וניתן להאכיל אותם ולהתקרב אליהם. חוויה מאוד כיפית במיוחד לילדים, היכולים לחוות את הקופים מקרוב ולא מאחורי כלוב. כגן חיות בפני עצמו הפארק לא גדול במיוחד ולא בטוח ששווה את המחיר (למרות שילדים בטוח יהנו), כיוון שבגני חיות רגילים בד"כ גם יש איזור של ציפורים או צפרייה, שדי מזכירים את מה שתראו שם. אני ממליץ לא להחמיץ את המופעים שהוזכרו לעיל, שבחלט הופכים את הפארק לחוויה ייחודית ושווים את המחיר. כיוון שהשעות שלהם סמוכות ניתן לעשות אותם אחד אחרי השני ובין לבין להסתובב קצת בפארק ולהשלים לאחר מכן את מה שלא הספקתם.

ההמלצה שלי לאיך להגיע: פארק הציפורים נמצא בדרום היער השחור, על יד הגבול עם שוויץ. הוא נמצא סמוך מאוד לעיר LORRACH, אליה ניתן להגיע באוטסטרדה 5 מכיוון פרייבורג או פרנפקורט לכיוון באזל בשוויץ, עד שרואים שילוט לLORRACH.

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

עוד מידע
קטגוריה
אטרקציות ונקודות חן - אתרי טבע וגנים, גני חיות
הוראות הגעה
פארק הציפורים נמצא בדרום היער השחור, על יד הגבול עם שוויץ. הוא נמצא סמוך מאוד לעיר LORRACH, אליה ניתן להגיע באוטסטרדה 5 מכיוון פרייבורג או פרנפקורט לכיוון באזל בשוויץ, עד שרואים שילוט לLORRACH.
הטיפ הזה עזר לך? תודה 0
הדפס|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה להיער השחור

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×