קליפורניה - כך תחסכו כסף בטיול משפחתי

גן החיות בסן דייגו, דיסנילנד והאקווריום בסן פרנסיסקו הם רק חלק מהאטרקציות שכל תוכנית טיול משפחתי לקליפורניה כוללת. כדי שתוכלו ליהנות מכל העולמות, הכנו לכם רשימה של כרטיסי הנחה שיעזרו לכם לחסוך כסף.

תמונה ראשית עבור: קליפורניה - כך תחסכו כסף בטיול משפחתי - תמונת קאבר
בכתבה זו:

כרטיסי גו

גו לוס אנג'לס –  Go Los Angeles
אולפני קולנוע כ"וורנר ברדרז" ו"יוניברסל", פארקי שעשועים כסיקס פלגס או פארק הפסיפיק בסנטה ברבה, פארק הלגו לנד, מוזאונים הם רק חלק מרשימת האטרקציות אליהן תוכלו להיכנס בחינם, לאחר שתרכשו את כרטיס גו לוס אנג'לס (Go Los Angele). בנוסף, מעניק הכרטיס הנחות שונות במסעדות ומאפשר לדלג על התורים באטרקציות. הכרטיס מונפק למשך יום אחד (59.99 דולרים למבוגר ו – 49.99 דולרים לילד), יומיים (99.99 דולרים למבוגר ו – 69.99 דולרים לילד), שלושה ימים (164.99 דולרים למבוגר ו – 124.99 דולרים לילד), חמישה ימים (214.99 דולרים למבוגר ו – 164.99 דולרים לילד) ושבעה ימים (254.99 דולרים למבוגר ו – 184.99 דולרים לילד).
רכבת הרים בארצות הברית. צילום: משפחת קמחי

גו סן דייגו –
Go San Diego Card
לגו לנד, גן החיות של סן דייגו, חוות נוט ברי, מוזאון הספורט של סן דייגו ובסך הכל 50 אטרקציות מובילות בסן דייגו, מחכות לכם בחינם בפס המאפשר לחסוך עד 55% ממחירי הכרטיסים. הפס מונפק למשך יום אחד (69 דולרים למבוגר ו – 58 דולרים לילד), יומיים (99 דולרים למבוגר או 87 דולרים לילד), שלושה ימים כולל כניסה חינם לעולם המים (156.6 דולרים למבוגר או 120.6 דולרים לילד), חמישה ימים כולל כניסה חינם לעולם המים (201.6 דולרים למבוגר או 156.6 דולרים לילד) או למשך שבעה ימים כולל כניסה חינם לעולם המים (246.6 דולרים למבוגר או 184.5 דולרים לילד).
גו סן פרנסיסקו –  Go San Francisco Card
כל אחד ימצא את מקומו בין 50 האטרקציות הכלולות בכרטיס גן סן פרנסיסקו בהן: סיור בעולמה הביתי של קבוצת הבייסבול של סן פרסיסקו, הג'יינטס, פארק הסיקס פלגס והאקווריום. ברוב האטרקציות תזכו, מלבד לכניסה חינם גם לדילוג על התור ובסך הכל, תוכלו לחסוך עד 40% ממחיר הכרטיסים המקורי, ככל שתבקרו ביותר אטרקציות. הפס מונפק למשך יום אחד (54.99 דולרים למבוגר ו – 39.99 דולרים לילד), יומיים (75.99 דולרים למבוגר או 54.99 דולרים לילד), שלושה ימים (86.39 דולרים למבוגר או 62.99 דולרים לילד), חמישה ימים כולל (116.99 דולרים למבוגר או 80.99 דולרים לילד) או למשך שבעה ימים (130.49 דולרים למבוגר או 94.49 דולרים לילד).
כרטיס בחירה בסן דייגו – Go Select San Diego
כרטיס הבחירה Go Select San Diego הוא יחסית ילד חדש בשכונה. הכרטיס מאפשר לכם לבחור מתוך 40 אטרקציות מרכזיות בסן פרנסיסקו את האטרקציות המתאימות לכם, לתקציבכם ולמסלולכם. לכל אטרקציה הנחה משלה וככל שתרכשו יחד מספר אטרקציות גדול יותר, כך החסכון שלכם יגדל. בנוסף, מציע הכרטיס שילובים פופולאריים של אטרקציות לנוחיותכם. המחיר הסופי נקבע, אם כן, בהתאם לאטרקציות שכללתם בהטבה.
לתחילת הכתבה

כרטיסי פס

פס דרום קליפורניה – Southern California City pass
אם אתם יודעים שמה שאתם מחפשים לעשות זה דיסנילנד (עד שלושה ימים), פארק ההרפתקאות של דיסני (עד שלושה ימים), אולפני יוניברסל (יום אחד) וגן החיות או הספארי של סן דייגו, הפס של דרום קליפורניה הוא לא רק הכרטיס בשבילכם, הוא גם יעניק לכם כניסה חופשית ודילוג על התורים בכל אחד מהפארקים האלה. הכרטיס נפתח למשך 14 ימים מרגע שנכנסתם אל האטרקציה הראשונה ומחירו 276 דולרים למבוגר ו – 229 דולרים לילד.
פס סן פרנסיסקו – San Francisco City Pass
מה דעתכם על נסיעה חופשית בחשמליות הציוריות של סן פרנסיסקו? תוסיפו לזה כניסה חינם אל אקדמיית המדע של קליפורניה, קרוז המפרץ, האקווריום, המוזאון לתרבות מודרנית והיאנג מוזיאום (Young museum) או האקספלוריישן (Exploraiton) וקיבלתם את סל ההטבות של כרטיס הפס של סן פרנסיסקו, כולל האפשרות לדלג על התור ברב האטרקציות. בתמורה ל: 69 דולרים למבוגר ו – 39 דולרים לילד, הכרטיס פתוח למשך תשעה ימים מהיום בו עשיתם בו שימוש לראשונה.
פס הוליווד – Hollywood City Pass
הסיור במדרכת הכוכבים ובשדרות סאנסט הם חובה לכל תייר בהוליווד, אבל למי שרוצה להעמיק את ההיכרות שלו עם העיר ולקחת סיורים, שווה לקחת בחשבון את הפס של הוליווד. הפס מקנה כניסה בחינם לסיור הקו האדום – הוליווד מאחורי הקלעים, סיור קו הכוכבים, למוזאון מאדם טוסו בעיר, לתאטרון קודאק בו נערך מידי שנה טקס האוסקר או למוזיאון הוליווד. הכרטיס שמחירו 59 דולרים למבוגר ו – 39 דולרים לילד, נפתח למשך תשעה ימים מהיום בו מבקרים באטרקציה הראשונה.
פס האטרקציות – SoCal theme park pass
עד 50 דולרים, ממחירי הכניסה המצטברים לאטרקציות הכלולות בו, זה מה שמציע לכם פס האטרקציות בתמורה לרכישתו. זה וכניסה חד פעמית חינם לאטרקציות הבאות: אולפני יוניברסל, חוות נוט בארי, סיקס פלגס ולגו לנד. הכרטיס פעיל במשך 30 יום מהפעלתו הראשונה ומחירו: 199 דולרים למבוגר ו – 159 דולרים לילד (12 – 3). לכרטיס ישנה הרחבה נוספת הכוללת כניסה חד פעמית לגן החיות של סן דייגו. מחיר הכרטיס, כולל ההרחה, 229 דולרים למבוגר ו – 179 דולרים לילד (12 – 3).

פס האולפנים – All Access Hollywood Pass

אם הגעתם לעיר הסרטים, האולפנים הם חלק נכבד מהאטרקציות המחכות לכם. פס האולפנים מאפשר לכם להיכנס בחינם וליהנות מהסיורים המודרכים בתאטרון קודאק ובארבעה אולפנים: יוניברסל (כולל בפארק יוניברסל), סוני, פרמאונט ו-וורנר. שימו לב, הכרטיס מיועד לבני 13 ומעלה ומחיר 159 דולרים.
פס המזח בסן פרנסיסקו – San Francisco Wharf Pass
המזח בסן פרנסיסקו הוא מוקד עלייה לרגל לתיירים רבים. לא בכדי התארגנו גופים שונים במזח, בעיקר משיטי קרוזים ומארגני סיורי תיירים, אך גם מוזאון השעווה והאקווריום לכדי כרטיס הנחות משתלם, המקנה הנחות לשש מתוך 20 אטרקציות אפשריות וחוסך לכם כסף. הכרטיס תקף למשך יומיים ומחירו 67 דולרים למבוגר ו – 41 דולרים לילד (11 – 5).
לתחילת הכתבה

אטרקציות

מעבר לכרטיסי הקומבו שמאפשרים לכם ליהנות מהנחות בכמה אטרקציות מוגדרות מראש, האטרקציות עצמן מציעות לא פעם כרטיסים מוזלים באתרי האינטרנט שלהן. באתר של פארקי רכבות ההרים סיקס פלגס (Six Flags) תוכלו לרכוש כרטיס פס עונתי (Six Flags Season Pass) שיכסה את עצמו החל מהביקור השלישי בפארק. לא חייבים לבקר באותו הפארק שלוש פעמים, ניתן לנצל את הכרטיס ב – 13 פארקי סיקס פלגס, בערים שונות, ברחבי ארצות הברית. אופציה מעניינת נוספת, היא כרטיסי הכניסה חינם לחברים המחכים לכם בחוברת אותה מקבלים רוכשי הפס. לרכישה: www.sixflags.com


עוד מחכים לכם ברשת, אתרים המרכזים הנחות לחברה מסויימת המפעילה מספר אטרקציות, דוגמת אתר Mouse Savers בכתובת: www.mousesavers.com, המציע הנחות מגוונות לפארקי השעשועים של דיסני או אתר, קופונים והנחות דוגמת Destinationcoupons, שבעמוד סן פרנסיסקו שלו תמצאו מספר הנחות לא מבוטל לאטרקציות בעיר: www.destinationcoupons.com

לתחילת הכתבה

מעוניין במידע נוסף על הוליווד? להלן כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:

הדפס| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

ספר לנו מה דעתך בפייסבוק

ספר לנו מה דעתך באתר

הוסף תגובה

התחבר כדי להוסיף תגובה:

סגור

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×