שלום אורח
facebook login
שגרירים של רצון טוב

רחוב הקניות בהרקליון ורית'מנו

rashk | תאריך עדכון 03/05/2011

מספר צפיות: 3274   |   מספר תגובות: 2     לתגובות

הדפס שמור למועדפים שלח לחבר

שהינו בפסח בחרסוניסוס בין התאריכים 17/4/11 ועד 21/4/11 וטיילנו בין השאר בערים הרקליון ורית'מנו. לגבי קניות: רחוב דאדלוס בהרקליון הוא המקום לעשות קניות. תמצאו שם את חנויות המותגים. מוצרים טובים ומותגים...

לצפיה בטיפ אנא היכנסו לחשבון שלכם
או

מלון בוטיק Casa Vitae ברת'ימנו כרתים מלון חרסוניסוס פלאס

הדפס שמור למועדפים שלח לחבר

תגובות שהתקבלו

קניות


26/07/11 03:05 rashk

הרקליון שהיא עיר הבירה של כרתים נמצאת כ- 25 ק"מ בלבד מלימני חרסוניסוס. רית'מנו, עיר מאד מומלצת לביקור, גם בגלל הרובע הוונציאני העתיק וגם בגלל יופיה נמצאת כ- 80 ק"מ מערבית להרקליון. ניתן להגיע לשתי הערים באוטובוס . להרקליון יוצא אוטובוס כל חצי שעה בערך מחרסוניסוס (יש תחנה על הכביש הראשי). כל אחד יראה לך את הכיוון לתחנה. אנשים מאד נחמדים ואדיבים. זמן נסיעה כ- חצי שעה.( עולה 3 יורו לאדם כיוון אחד). הקניות שם כמו שכתבתי ברחוב דאדלוס. רחוב מרכזי שכל אחד ישמח להראות לך. אגב, תוכל להוציא מפה של העיר מהאינטרנט.

לגבי הגעה לרית'מנו. שם הקניות הם יותר בכיוון של מזכרות שגם אותם אפשר למצוא בהרקליון.צריך לקחת אוטובוס נוסף מהרקליון שנוסע מערבה, כמעט שעה וחצי עד רית'מנו. אם אתה מחליט לנסוע לרית'מנו, כדאי מאד לשכור רכב ( פיאט פנדה מספיקה ל- 4 אנשים) . עולה כ- 40 יורו ליום ואפשר להשיג גם בפחות.מגיעים בנוחות ובחצי מהזמן.וגם מטיילים בדרך. אבל אם בתכנון שלך לשכור רכב, חייבים רישיון בינלאומי שמנפיקים בדואר ( עולה 25 ש"ח בסניפים מסויימים או בממסי)אם נוסעים רק להרקליון לא משתלם לשכור רכב, כי העיר מטאד קרובה לחרסוניסוס. מחיר ההשכרה עם החנייה יעלה יותר. מקווה שעזרתי לך.

בנושא הקניות


25/07/11 12:51 eden5555

תודה רבה. חיפשתי בכל מקום איזה מידע על קניות. בשביל בתי בת ה-16 שזה חלק גדול מהחופש שלה. הקניות...בשום מקום לא כתוב כלום. אם אפשר לכתוב לי האם ריתמנו והקניות שם רחוק מאד מהחוף ים של חרסונסיס שם כנראה נתאכסן במלון קנוסוס...תודה רבה.

עוד מידע על טיול עם ילדים בכרתים

לכל המידע על טיול עם ילדים ביוון >>

כרתים לפי הצרכים שלך

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

דרך הוצ׳ימין בויאטנם. צילום: תאיר אפרתי