גידי`ס במטולה

"גידי`ס" היא מסעדה מטולאית שנקראה בעבר "החאקורה". חאקורה בערבית היא חצר אחורית ובה נמצא משק החי והיא ממוקמת מאחורי בית המגורים. המסעדה ממוקמת באמת בחאקורה של אחד מבתי הראשונים של מטולה.
צוות למטייל ברשת
|
תמונה ראשית עבור: גידי`ס במטולה
Depositphotos/Palolilo ©

פעם זה היה הקיוסק של הבריכה היחידה של מטולה. עם הזמן הוא הפך לפאב מסעדה שבמשך 25 שנים צבר לו שם ומוניטין. בתקופת מלחמת לבנון ביליתי בו לא מעט ביחד עם הרבה עמיתים עתונאים, קציני צה"ל, קציני או"ם בכירי צד"ל ומקומיים.

אחד מאלו שבילו שם הרבה יותר ממני היה גידי הררי איש שב"כ ואיש צה"ל לשעבר שעם שחרורו מצה"ל החליט לפתוח בחאקורה שנסגרה בינתיים מסעדה.

הוא שיפץ את המקום ופתח אותו מחדש וקרא לו על שמו "גידי`ס", ומה אני אגיד לכם- אחלה מקום שבעולם. גם בר משקאות מרשים, גם אווירה נעימה של פאב הומה עם מוזיקה נהדרת שמתחלפת לפי האורחים והשעות (כשאנחנו היינו נגנו סבנטי`ז - המוזיקה האהובה על גידי), גם מסך ענק שבימים של משחקי כדורגל וכדורסל צופים במשחקים בצוותא וגם מסעדה מצויינת עם שף צעיר בשם תומר אברג`יל שמגיש מנות יפהפיות וטעימות להפליא.

לשולחן הגיעו פטה כבד אווז, סטייק אנטריקוט, תבשיל קדרה מהביל, ג`מבו שרימפס ומנות אחרונות ללקק את האצבעות. הכל היה טעים טעים ומוגש כמו ציור. במשך היום נשקף מהחלונות נוף מדהים, בלילה יש פה אווירה שמחממת את כל מי שמגיע קפוא מבחוץ.

גידי`ס מטולה

טלפון:04-6997108

שעות פעילות: ראשון - מהשעה 18:00, שני עד שבת- מהשעה 12:30. המטבח פתוח עד השעה 23:00, המסעדה פתוחה עד לקוח אחרון.

יעדי הכתבה

סגור
0
×