כרטיסי הנחה לטיול בגרמניה

למשפחות המטיילות, גרמניה היא קודם כל היער השחור. אבל, גרמניה מציעה למשפחה טיול משפחתי גם בברלין ובמינכן וככל שכמות האטרקציות עולה, כך גם ההוצאות גדלות. לכן, אנחנו מציעים לכם כאן סקירה קצרה של כרטיסי ההנחה, שיסייעו לכם לשמור עוד קצת יורו בכיסים, במהלך הטיול הקרוב ביער השחור, ברלין, מינכן והמבורג.
גיל שטרן - מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: כרטיסי הנחה לטיול בגרמניה

היער השחור – אין כיס בלי כרטיס

היער השחור עם ילדים הוא אחד היעדים הפופולאריים ביותר לטיול משפחתי נפלא. על שטח קטן יחסית, מרוכזים פארקים, מוזיאונים, אגמים, מבוכים ועוד אטרקציות רבות, לצד מקומות לינה מסודרים. תכנון נכון של החופשה, הן מבחינת המסלול והן מבחינה כלכלית, חייב לכלול גם התחשבות בכרטיסי היער השחור, המעניקים הנחות שונות שיוכלו לחסוך לכם הרבה מאד כסף. ליער מופצים במקביל שני כרטיסים שונים, שכל אחד מהם מכיל אטרקציות ומעניק סוג שונה של הנחות. לכן, חשוב לבחון האם הכרטיס שאתם מתכוונים לרכוש הוא אכן הכרטיס המתאים לכם ביותר ואולי אף לשקול לשנות אטרקציה מסוימת כדי ליהנות מאטרקציות נוספות באחד הכרטיסים. כמו תמיד, החישוב יכול גם להוביל למסקנה שעדיף לשלם את מחיר הכניסה ולא משתלם לרכוש כרטיס כלל.

מידע מפורט על כרטיסי היער השחור תוכלו למצוא בכתבתה של יונית אבני, טיול לגרמניה – כרטיס היער השחור הישן מול כרטיס ההטבות החדש. 
בקצרה נזכיר, שהכרטיס הישן SchwarzwaldCard מקנה הנחות לחלק מהאתרים וכניסה חופשית לאחרים. בין האטרקציות הכלולות בכרטיס: עולם המים בקונסטנץ, מוזיאון השעונים, פארק אירופה ורכבל פרייברג. מחירו 58 יורו למבוגר, 48 יורו לילד (11 – 4). קיים גם כרטיס משפחתי לזוג הורים ושלושת ילדיהם עד גיל 17 במחיר 199 יורו. גרסת הכרטיס שאינה כוללת כניסה לפארק אירופה זולה יותר ועלותה 32 יורו למבוגר, 21 יורו לילד (11 – 4). קיים גם כרטיס משפחתי לזוג הורים ושלושת ילדיהם עד גיל 17 במחיר 99 יורו.
 
הוכשוורצלנד כארד (
www.hochschwarzwald-card.de), הכרטיס החדש בשכונה, מציג דיל מעניין שנובע מאופיים של הגופים שחברו כדי להנפיקו. הכרטיס מחולק חינם ורק במקומות הלינה שהתאגדו תחתיו, לא תוכלו להשיגו בשום דרך אחרת ורק אם התחייבתם ללון מעל יומיים בבתי האירוח. בתמורה להתחייבות זו תיהנו מהנחות ל – 50 אטרקציות ברחבי היער השחור בהן: מגלשות ההרים בטודנאו, המוזיאון הפתוח בטודנאו ומבחר של אתרי סקי, ספא, שייט סירות ועוד.

צילום: Europa Park

כרטיס תחבורה ברלין

מערכת התחבורה הציבורית מציע את Berlin city tour card, כרטיס לנסיעה חופשית בתחבורה הציבורית, למשך 48 שעות (15.9 יורו), 72 שעות (21.9 יורו) או חמישה ימים (28.9 יורו). במהלך הימים בהם הכרטיס בתוקף, תוכלו ליהנות מהנחות באטרקציות שונות הקשורות אליו, כך תזכו ל – 30% הנחה בעולם המים של ברלין ומהנחה זהה בלגולנד, 10% הנחה בגן החיות, 25% הנחה במוזיאון מאדם טוסו והנחות משתנות באטרקציות נוספות, אתרי בילוי, מסעדות, חנויות, מוזיאונים וסיורים בעיר.
  • אתר אינטרנט: לרכישת כרטיסים במכירה מוקדמת www.citytourcard.com

 

כרטיס מינכן

כמו ברלין, כך גם במינכן, כרטיס הנסיעה שלכם בתחבורה הציבורית הוא בעצם כרטיס הנחות לאטרקציות מרכזיות. במינכן תוכלו בנוסף, ליהנות מכך שאתם משפחה ולקנות את הכרטיס המיועד לעד חמישה אנשים ומחירו נמוך ממחירם של שני כרטיסים בודדים. כרטיס יומי עולה 16.9 יורו וכרטיס תלת יומי 29.9 יורו. בין האטרקציות שכולל הכרטיס, ישנם מוזיאונים, תיאטראות, סיורים עירוניים ואטרקציות נוספות. הכרטיס יזכה אתכם למשל, בהנחה של 10% בסיור באליינס ארנה, אצטדיונה הביתי של ביירן מינכן בו נערכו המשחקים האולימפיים בשנת 1972, גמר המונדיאל בשנת 2006 ובו יערך גמר ליגת האלופות בשנת 2012 ובהנחה בסך 33% במוזיאון BMV.

  • אתר אינטרנט: לרכישת כרטיסים במכירה מוקדמת www.citytourcard.com

המבורג

כרטיס המבורג כארד (Hamgurg Card), בדומה לאחיו מברלין וממינכן, מאפשר לכם ליהנות מנסיעה חופשית ברחבי העיר במשך יום, שלושה ימים או חמישה ימים, כאשר כרטיס יחיד (בכל גיל) עולה בין 8.9 יורו ל – 54.9 יורו עבור הכרטיס היקר ביותר, הכולל נסיעות לאזורים מרוחקים וכרטיס לקבוצה של עד חמישה אנשים שמחירו נע בין 13.9 יורו ל – 78.9 יורו לכרטיס היקר. בין האטרקציות המוצעות תיהנו מהנחות שבין 18% - 15% לקרוזים, 8% הנחה לעולם המיניאטורות והנחה של 9% לגן החיות, אך כאן יש קאטצ', ההנחה לגן החיות ניתנת רק לבעלי הכרטיסים הבודדים ולא לבעלי הכרטיס המשפחתי.

לתחילת הכתבה

רוצים לקרוא עוד על טיול ביער השחור? הכתבות הבאות עשויות לעניין אתכם:

היער השחור -מפה >>
דירות נופש ביער השחור >>
היער השחור עם ילדים >>

יעדי הכתבה

סגור
0
×