חוף קמפינג מעולה ושקט דרומית לדאר

באתר "למטייל" מערכת טיפים חדשה! רוצה לוודא שגם הטיפ שלך ימצא ביתר קלות?
שייך אותו לנקודת עניין מתאימה.
שים לב לתאריך שבו נכתב הטיפ, דברים יכולים להשתנות. רוצה לקרוא טיפים חדשים בנושא?
לכל הטיפים על דאר אס סאלאם >>
Kim Beach & Kampsite (ככה כתוב בשלט) הוא חוף שקט ביותר ומבודד, דרומית לדאר. מדובר בחוף רחצה ולא ב resort. חול לבן, קוקוסים מסביב, ים כחול-טורקיז ובגאות, במרחק קצר מהחוף, תוכלו כבר לשחות. במקום יש כמה סוכות צל בקו המים וביתן של שרותי בול פגיעה. יביאו לכם דלי עם מים נקיים לרחצה ופח אשפה. אין מסעדה, אין מי שתיה, יש מתקני מנגל ושומר ביום ובלילה. את כל השאר צריך להביא אתכם. הכפר הקרוב להצטידות בסיסית נמצא במרחק 20 דק` הליכה, בו יש גם מסעדות מקומיות של אורז ושעועית ב- 500 ש`. אם אין לכם אוהל, ניתן לישון ב Akida’s Garden, שם יש בקתות עם מיטות וכילות, גינה נחמדה, אך נמצא במרחק כמה דקות הליכה מהים ומאיתנו בקשו 15,000 ללילה, מחיר הנשמע לנו מעט מוגזם (אך נתון למיקוח). ב- Akida’s יש גם פרויקט של תירות קהילתית, הם מציעים סיורים בכפר הדייגים ושיט לשנרקול באיים הקרובים.

ההמלצה שלי לאיך להגיע: מדאר לוקחים את המעבורת ל Kigamboni (100 ש`). יורדים מהמעבורת, הולכים ישר ופונים ימינה אחרי הדוכנים לכיוון תחנת המוניות. שם תופסים דלה-דלה לכפר Gezaulole (500 ש` לאדם). יורדים איפה שהכביש מתפצל ויש שילוט לכיוון Kim Beach & Kampsite. אפשר גם להגיד שרוצים לרדת ב Akida’s Garden אותו בטוח יכירו החברה` בדלה-דלה. בפיצול לוקחים את הנתיב השמאלי (תראו את השילוט בברור) והולכים כ- 15 דקות, עד שרואים שלט ימינה ל Akida’s Garden ושמאלה ל Kim Beach & Kampsite.

עוד מידע
קטגוריה
אטרקציות ונקודות חן - אתרי טבע וגנים, אטרקציות נוספות
הוראות הגעה
מדאר לוקחים את המעבורת ל Kigamboni (100 ש`). יורדים מהמעבורת, הולכים ישר ופונים ימינה אחרי הדוכנים לכיוון תחנת המוניות. שם תופסים דלה-דלה לכפר Gezaulole (500 ש` לאדם). יורדים איפה שהכביש מתפצל ויש שילוט לכיוון Kim Beach & Kampsite. אפשר גם להגיד שרוצים לרדת ב Akida’s Garden אותו בטוח יכירו החברה` בדלה-דלה. בפיצול לוקחים את הנתיב השמאלי (תראו את השילוט בברור) והולכים כ- 15 דקות, עד שרואים שלט ימינה ל Akida’s Garden ושמאלה ל Kim Beach & Kampsite.
הטיפ הזה עזר לך? תודה 0
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הודעות מהפורומים על דאר אס סאלאם

תמונת המשתמש
היי! רוצה להתייעץ לגבי דאר אס סאלאם? פשוט שואלים פה והחברים מהפורום ישמחו לענות לך :)
סגור
0
×