חופים בפלמה דה מיורקה

בפלמה דה מיורקה תוכלו למצוא חופים יפהפיים, אחת האטרקציות הבולטות ביותר במקום. מידע על חופים אלה - בכתבה שלפניכם.
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: חופים בפלמה דה מיורקה

חוף Playa de Palma

ממוקם במיקום הטוב ביותר, רק 5 דקות משדה התעופה וקרוב לתחנה מרכזית המחברת בין הערים המרכזיות של האי, Playa de Palma הוא מקום נהדר לחקור כל פינה באי. זהו החוף הראשי, פלמה עצמה נמצאת במרחק 10 דקות משם וניתן להגיע באוטובוס שנוסע ישירות מהחוף למרכז העיר. הדבר אומר שמיקומך הוא קרוב לכל דבר אחר וכך ניתן להנות מכל קסמיה של מיורקה במהלך החופשה.

מתנות הטבע משופרות ומתוחזקות ומבוטחות על ידי המלון שמספק כל מה שתיירים יכולים לבקש בכדי שיהנו הנאה מלאה.

החוף 5.5 קילומטרים אורך ו- 40 מטרים רוחב שהוכתר כאחד החופים הטובים באירופה עם החול המהמם והמים הנקיים והופך את פלמה לגן עדן אמיתי. החוף מתאים גם לילדים. קילומטרים של חול ומים לחופש מוחלט וטיילות ארוכות, יפות נטולות מכוניות כך שניתן להנות בשקט. לא יכול להיות משעמם בחוף זה. במהלך היום, בנוסף לחופים והטרסות, ניתן לשוטט בשוק או לראות את החוף מזווית אחרת במשך נסיעה על הרכבת. בכל אופן בלילה הדיסקוטקים, הטרסות והפאבים לאורך החוף בהם תמיד תוכל למצוא אווירה נעימה, המוסיקה האהובה עליך, החברה האהובה עליך, המשקה האהוב עליך....

גם לטבע יש מקום ב- Playa de Palma. איזור ירוק בלב החוף שם תוכל ליצור מגע עם הטבע מבלי ללכת רחוק מידי. אם בכל זאת תרצה לחקור את הסביבה, ניתן לעשות זאת ברכיבה על סוסים. קרוב לחוף Playa de Palma ישנן פעילויות ספורט כמו הליכה, אופניים, רכיבה או נהיגה. ישנן שתי מרינות בחוף להנאת המבקרים. בשתיהן מן הסתם יש את כל השירותים לסירות ולבעליהן.

Andratx

נשאר לא מפונק ובתולי בפינה הדרום מערבית של מיורקה. המקום ממוקם במפרץ יפהפה עם רקע של הרים והמקום נחשב לאחד המקומות האקסלוסיביים במערב הים התיכון.

יעדי הכתבה

סגור
×