חיי לילה בסנטוריני

חיי הלילה בסנטוריני שמחים במיוחד, משום שהיוונים ידועים כעם ים-תיכוני חם ושמח ובצירוף היותו של האי אתר תיירות עולמי פופולרי מובטח לכם כיף בשעות הלילה, לא פחות מאשר ביום. בכפרים השונים תוכלו להיכנס אל ברים ופאבים בהם המקומיים והאורחים דואגים לשמור על האווירה שמחה וחמה. אחרי משקה ראשון תוכלו ללכת אל אחד המועדונים באי, המנגנים סגנונות שונים של מוזיקה. אחד מהם בטוח יקלע לטעמכם. בחלק מהמקומות מנגנים גם מוזיקה יוונית, אותנטית ושמחה כך שחובבי המוזיקה הים תיכונית שביניכם ודאי יוכלו להתענג כאן על צלילים אלו המזוהים כל כך עם יוון. חיי הלילה של סנטוריני פעילים במיוחד בתקופת הקיץ ובעיקר ברחובה הראשי של פירה, הבירה. יחד עם זאת, בכפר איאה ובחופי קאמארי ופריסה ישנם חיי לילה כיפיים.
צוות למטייל ברשת
|
תמונה ראשית עבור: חיי לילה בסנטוריני

ברים בפירה

Murphy`s: בר פופולרי מאוד בקרב התיירים בסנטוריני הפעיל במהלך רוב שעות היום. במהלך היום תוכלו לבוא ליהנות ממשקה צונן ובערב הוא הופך לאנרגטי הרבה יותר. 
מיקום: הרחוב הראשי של פירה 
טלפון: 2286022248

Casablanca Soul: בר-מועדון נעים מאוד במרכז פירה המהווה סוג של אלטרנטיבה ייחודית לברים התיירותיים המסחריים שבעיר. פה המוזיקה מעט יותר ייחודית והמחירים גם אינם בשמיים. לעיתים מתקיימות פה הופעות חיות של הרכבים ותקליטנים מובילים מרחבי אירופה מגיעים לנגן. 
טלפון: 2286027188

Koo Club: אחד המועדונים הפופולריים ביותר בפירה ובסנטוריני. המקום נחשב לעיתים למעט יומרני או פלצני, אך הוא מלא תיירים, מוזיקה מצויינת בסגנונות שונים המנוגנת למעשה בחללים שונים והרבה אווירה ידידותית ושמחה. מומלץ מאוד.
מיקום: מרכז פירה. 
אתר אינטרנט: www.kooclub.gr  

Enigma: אחד המועדונים המובילים בסנטוריני ואחד המעוצבים שבהם. המוזיקה בדרך כלל עדכנית ביותר והאווירה לא רעה.
אתר אינטרנט: www.enigmaclub.gr  

Tropical: בר ידידותי מאוד שכדאי להעביר בו את השקיעה עם כוס משקה, אל מול הנוף היפה. קחו בחשבון שהתפריט פה הוא לא זול במיוחד והבירות רובן ככולן- מיובאות.
טלפון: 2286023089 

Franco`s Bar: בר יוקרתי אליו לא הכי כדאי להגיע הישר מחוף הים עם כפכפים... האווירה בו יותר רשמית אך הוא עדיין חביב ונעים. אחד היתרונות הבולטים שלו הוא מיקומו והנוף המשגע הנשקף ממנו, אל הר הגעש.
טלפון: 2286024428

חוף פריסה

Full Moon: מועדון מצוין המקפיד לגוון ולהחליף את הדיג`יים שלו לעיתים תכופות, כך שתמיד תוכלו למצוא פה סגנונות מוזיקה שונים. האווירה פה נעימה ומשוחררת, אך לא כדאי להגיע בלבוש חוף זרוק.
מיקום: חוף פריסה, הבר האחרון ברצועת הברים שעל החוף, מצד ימין. 

צילום: אליעז רז

 

יעדי הכתבה

סגור
0
×