טיול בפלורידה - אפשרויות לינה במיאמי

העיר מיאמי מלאה בבתי מלון מכל הסוגים - החל בריזורטים גדולים, עבור במלונות בוטיק מעוצבים וכלה באכסניות. כל אלו שוכנים באזוריה השונים של העיר, בעלי תכונות ומאפיינים שונים. באופן מפתיע, מה שמאחד את כולם הוא שתוכלו לקבל מהם הנחות ומבצעים דווקא בעונת הקיץ.
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: טיול בפלורידה - אפשרויות לינה במיאמי

לינה במיאמי - למה לצפות?

מיאמי היא אחת הערים המתויירות ביותר בארה"ב, זאת בשל מזג האויר הנוח שבה, לאורך השנה. יחד עם זאת, אם רוצים לאפיין את עונת השיא המתויירת של העיר, יהיו אלה דווקא החודשים נובמבר עד אפריל, אז נרשמת בעיר תפוסה מלאה, בשל הטמפרטורות הנוחות ביותר - לא קר מדי ולא חם. אם אתם מגיעים למיאמי בתקופת הקיץ, תוכלו אולי למצוא מבצעים והנחות בבתי המלון, למעט בתקופת יום העצמאות, ה-4 ביולי.

ככלל, בתי המלון הקרובים ביותר לאטרקציות השונות של העיר הם המקומות עם החדרים היקרים יותר. כלל זה נכון לגבי סוגי האטרקציות והעניין השונים שיש למיאמי להציע. כלומר, אם אתם מעוניינים במלון על חוף הים, היו מוכנים לשלם לא מעט כסף על הפריבילגיה הזו - בתי המלון שעל קו המים של מיאמי העיר ושל מיאמי ביץ` הם מן היקרים. המספרים מראים, שרוב התיירים המגיעים אל מיאמי בוחרים להתארח במלונות של מיאמי ביץ` והפופולריים שבהם שוכנים על סאות` ביץ`. יחד עם זאת, אם תתאמצו ותחפשו, תוכלו אולי למצוא דילים טובים. הסבלנות יכולה להשתלם במקרה זה.

מבחינת סוגי המלונות שקיימים בעיר - כאן המבחר הוא גדול. בעיר מיאמי תוכלו ללון במלונות בוטיק קטנים ומעוצבים, השוכנים בתוך מבני הארט-דקו העתיקים והיפים. היתרון הוא בפינוק שבבתי המלון הללו, אולם יש לקחת בחשבון כי החדרים אינם כה מרווחים. מן העבר השני, ישנם במיאמי אתרי נופש גדולים (ריזורטים, שהם כמו קלאבים גדולים) למשפחות שם הכל גדול ומרווח. בתווך, ישנם מלונות יפים ומעוצבים (בדרך כלל בצבעוניות או צעקנות) על החוף, בתי מלון לאנשי עסקים במרכזה של העיר, אכסניות והוסטלים וגם נציגויות של רשתות המוטלים ובתי המלון החסכוניות.

כאשר אתם מזמינים מלון במיאמי והחלטתם גם לשכור רכב בזמן השהות בעיר, כדאי לזכור לקחת בחשבון את עניין החניה. מומלץ לבדוק את סמיכות בית המלון הנבחר לחניונים ציבוריים, שנחשבים לבטוחים מספיק על מנת להשאיר שם את הרכב. לחילופין, בתי המלון מציעים להחנות את הרכב בחניון משלהם או להשתמש בשירות Valet, אלא שאלו, בדרך כלל, שירותים לא זולים. כמו כן, יש להוסיף לחישוב הכספי שלכם גם את המס המוטל בפלורידה על בתי מלון גבובה של כ-11-12% לערך ובנוסף עוד דמי שירות של כמה אחוזים.
 

חדר במלון. צילום: עמית פלד

לינה באזורי העיר השונים

לכל שכונה ואזור בעיר מיאמי יש אופי שונה משל עצמם ובהתאם גם משתנה אופיים של רוב מקומות הלינה בכל מקום.

  • סאות` ביץ`: כאמור, זהו אזור הלינה המבוקש ביותר בכל מיאמי. המלונות פה הם בדרך כלל ברמה גבוהה והמחירים הם, בדרך כלל, מעל הממוצע. אם אתם לנים כאן באזור, קחו בחשבון שזהו אזור בילויים שוקק חיים, גם בשעות הקטנות של הלילה. מי שאוהב את זה - זה יתאים לו ביותר, מי שלא - עדיף יהיה לו ללון אולי באחד הרחובות הצדדיים יותר, כך יהנה משקט יחסי רב יותר וממחיר נמוך יותר.
  • קי ביסקיין: אזור בו תוכלו להיות קרובים אל החוף אך מרוחקים משהו מן ההמולה של אזור סאות` ביץ`. מקום טוב למשפחות.
  • דאון טאון: אזור העסקים, המסחר והכלכלה של מיאמי. בתור שכך, ניתן למצוא באזור זה ריכוז גבוה יחסית של מלונות עסקים.
  • קוקונט גרוב: אזור לינה בו תוכלו להיות קרובים יחסית לאטרקציות של העיר ועדיין לשלם פחות מאשר באזורי החוף.
  • צפון מיאמי ביץ`: באזורים Sunny Isles ו-Golden Beach של צפון מיאמי ביץ` ניתן למצוא פתרונות לינה זולים יחסית.

יעדי הכתבה

סגור
0
×