טיול משפחתי בספרד - כרטיסי הנחות בערים הגדולות

ספרד היא אחת המדינות המתויירות וככזאת, מגוון רחב של כרטיסי הנחה מוצע במדינה לרווחת המשפחה המטיילת. לפניכם סקירה של כרטיסים אלה.
גיל שטרן - מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: טיול משפחתי בספרד - כרטיסי הנחות בערים הגדולות

כרטיסים והנחות במדריד

כרטיס מדריד – Madrid Card
מחפשים לחסוך כסף בטיול למדריד? כרטיס מדריד (CardMadrid) מבטיח לעשות עבורכם את רב העבודה. הכרטיס מקנה כניסה בחינם ללמעלה מ – 40 מוזאונים בהם פראדו וגלריית סופיה, נסיעה חופשית באוטובוס התיירים של מדריד, כולל עליה וירידה במספר תחנות ללא הגבלה. בנוסף, הכרטיס מאפשר השתתפות בחינם בסיורים המאורגנים בעיר, הנחות בחנויות שונות או קבלת מתנות בעת הקניה, הנחות במסעדות, בברים ובמועדוני לילה. כרטיס הפלסטיק הממוחשב והנח לשימוש של מדריד מגיע במגוון אפשרויות: תוכלו לרכוש אותו ל – 72, 48, 24 או 120 שעות, כולל נסיעה חופשית באוטובוס התיירים וכולל נסיעה חופשית בתחבורה הציבורית או ללא אחד המרכיבים. המחירים משתנים בהתאם ובהתאם לאזורי הנסיעה השונים, למשל בתחבורה הציבורית. עוד משתנים המחירים בהתאם לכמות המבוגרים והילדים החולקים את הכרטיס וכלל מומלץ לבדוק ולהתעדכן באתר האינטרנט, בו גם ניתן לרכוש את הכרטיסים בהנחה.
מגנטים במדריד. צילום: עמית פלד

תרבות מדריד – Madrid Cultura Card
כרטיס התרבות של מדריד הוא המפתח שלכם ליותר מ – 50 מוזיאונים, השתתפות בסיורים מאורגנים, הצגות והסיור בבירנבאו, אצטדיונה הביתי של ריאל מדריד. הכרטיס הפתוח לכ – 24 שעות (32 יורו), 48 שעות (42 יורו) או 72 שעות (52 יורו), יאפשר לכם גם לדלג מעל תורים וליהנות מהנחות במחבר חנויות ומסעדות.

לתחילת הכתבה

כרטיסים והנחות בברצלונה

כרטיס ברצלונה – Barcelona Card
כמו במדריד, גם בירת קטלוניה, מציעה מגוון עשיר של אטרקציות למשפחה המטיילת. כרטיס ברצלונה מאפשר לכם להשתמש בחופשיות ובחינם בתחבורה בעיר: רכבות לשדה התעופה, המטרו, והאוטובוסים, כניסה חינם לכ – 16 מוזיאונים ואטרקציות בהם: פארק גואל, מוזאון גאודי ואחרים, והנחות בכ – 80 מסעדות וחנויות נבחרות. הכרטיס הינו לתקופה של יומיים (27.5 יורו), שלושה (33.5 יורו), ארבעה (38 יורו) או חמישה ימים (45 יורו). חשוב לדעת, שהכרטיס מקנה הנחות שונות באטרקציות שאינן כלולות בכניסה החופשית, כך תיהנו מהנחות של עד 30% באטרקציות כמו האקווריום וגן החיות של ברצלונה. מומלץ לעקוב באתר האינטרנט של כרטיס ברצלונה.
כרטיס האקווריום (Arqueo Ticket) – ברצלונה
האקווריום הפך לאטרקציה מרכזית בברצלונה מיד עם פתיחתו. הביקור במקום מבטיח הנאה לבני כל הגילאים ובאופן טבעי ממש, המקום מציע כרטיס הנחות. מלבד הכניסה בחינם לאקווריום, הכרטיס משלב עוד חמישה מוזאונים כמו מוזיאון מצרים והמוזיאון הארכיאולוגי, בהם תוכלו לבקר בחינם. שימו לב, מחיר הכניסה לאקווריום, בקניה מקוונת ישירות באתר, הינו 15.75 יורו למבוגר, 11.25 יורו לילדים (12 – 4) או 13.25 יורו לבני 60 ומעלה. כרטיס האקווריום עולה 14 יורו לבני כל הגילאים. אגב, הנחות קטנות בקופונים מוצעות לגולשים גם באתר האקווריום עצמו.

לתחילת הכתבה

כרטיסים והנחות בסביליה

כרטיס סביליה – Seville Card
כניסה חינם לקתדרלה (La Catedral), חירדלה (Giralda), ארמון האלכזר (Alcázar) לגן החיות ולעוד 7 מוזאונים, 15 אתרי מורשת והנחות במעל 35 חנויות, מסעדות ומופעים ונסיעה במשך יום אחד, עם מספר עצירות חופשי באוטובוס התיירים, כל אלה מחכים לכם בכרטיס סביליה (Seville Card). הכרטיס פעיל למשך 24 שעות (29 יורו), 48 שעות (47 יורו) או 72 שעות (60 יורו). חשוב לדעת, כי הכרטיס מקנה גם הנחה בשכירת רכב וכי במוזאונים שאינם כלולים בכרטיס, הכניסה לילדים בגילאי 12, 10 או 14 חינם.

לתחילת הכתבה

כרטיסים והנחות בגרנאדה

כרטיס גרנאדה – Granada City Pass
הצטיידות בכרטיס גרנאדה לשלושה (27 יורו) או חמישה (32.5 יורו) ימים, תאפשר לכם לבקר בחינם בארמונות הנסרידים (Nasrid Palaces), האלכזאבה (Alcazaba), גני החנרליפה (Generalife), פארק המדע (Science Park) ועוד. בנוסף, מאפשר הכרטיס שימוש חופשי בתחבורה הציבורית והנחות לשורה של מופעים, מסעדות ומלונות.

לתחילת הכתבה

רוצים לקרוא עוד על טיול בספרד? הכתבות הבאות עשויות לעניין אתכם:

יעדי הכתבה

סגור
×