טיול משפחתי לקוסטה ריקה (מסלול בן שבוע-שבועיים בקוסטה ריקה)

שים לב לתאריך שבו נכתב הטיפ, דברים יכולים להשתנות. רוצה לקרוא טיפים חדשים בנושא?
לכל הטיפים על קוסטה ריקה >>

נסענו לקוסטה ריקה לשבועיים וחצי עם ילדים בני 12 ו-9 לטיול שתוכנן ע״י אסף דינר מחברת Http://verocostarica.com. הטיול תוכנן לאחר שאסף בדק איתנו העדפות, והציע אפשרויות מגוונות והטיול אכן היה נפלא. אסף צייד אותנו בכל הפרטים, ההמלצות לכל אתר (שעות הגעה וכדומה) ובנה לנו טיול שכולו חוויות, אתרים מהממים ומלונות מיוחדים. גם לפני הטיול וגם במהלכו אסף תמיד היה זמין לכל שאלה ודאג שהכל יתקתק בלי פספוסים.

מעבר להמלצה החמה על אסף, כמה המלצות מעבר למסלולים הרגילים שמופיעים פה הרבה בטיפים: ממליצה על רכיבה על סוסים אצל אלכס בארנל, איש מיוחד שלקח אותנו לטיול בפינות קסומות שניתן להגיע אליהן רק עם הסוסים. גם חווית הקניונינג היתה חוויה משפחתית אתגרית מדהימה שאסור לוותר עליה (וגם האמא הלא אתגרית הצליחה לעשות). מאחר והטיול מאוד אינטנסיבי בחרנו באמצעו לקחת מספר ימים של נופש על הים, במהלכו הילדים יכולים לקחת שיעורי גלישה או פעילות ספורט מים אחרת. החופים מדהימים. מומלץ גם הסיור לצפייה בלווייתנים ודולפינים באוביטה. תהנו!

השורה התחתונה שלי: ממליץ מאוד

לכל המידע על קוסטה ריקה

הטיפ הזה עזר לך? תודה 2

מסלול בן שבוע-שבועיים בקוסטה ריקה

קוסטה ריקה|מסלולי טיול - מסלול בן שבוע-שבועיים
לכל המסלולי טיול בקוסטה ריקה >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לקוסטה ריקה

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0
×