טיול משפחתי - מזכרות לילדים מהטיול

אם אתם כמו רוב המשפחות, בזמן טיול משפחתי אתם בוודאי מצלמים המון. זו אחת מן הדרכים לשמור את זכרונות הטיול, אפילו מזכרת בדמות טי שירט מקומית, סווטשירט או אפילו ספל יפה. לצד הדרכים המקובלות יש דרכים נוספות לתעד את הזכרונות מהטיול ולגרום לילדים להיות מאושרים בדרכים יצירתיות. לפניכם כל המזכרות הכי מיוחדות וזולות לילדים שלכם.
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: טיול משפחתי - מזכרות לילדים מהטיול

אבנים וצדפים


אולי הילד או הילדה שלכם מתחברים לטבע והאוסף האהוב עליהם הוא דווקא אוסף אבנים נדירות ממקומות בעולם או צדפים. תוכלו לגשת עם הילדים לחוף הים, לאסוף אבנים, חלוקי נחל או צדפים ולבלות יחד בטבע. תוכלו גם לרכוש עבורם מזכרות, אבני חן, אבנים מלוטשות שאינן יקרות ולהגדיל את האוסף שלהם. האוסף יוכל להישמר במקום מיוחד שהילדים יבחרו וכך ינציחו לעצמם את הזכרונות מהטיולים.

לתחילת הכתבה

גלויות מפריז. צילום: איתמר ברק

גלויות ובולים


כולם אוהבים לקבל גלויות מחו"ל. אולי היום רוב התקשורת מתקיימת באינטרנט, אבל תודו שזה ירגש את הסבא והסבתא לקבל גלויה אישית מהנכד, עם תמונה יפה של מקום הנופש. את הגלויות הילדים יוכלו לאסוף כמזכרת, לפתח את כישורי הכתיבה שלהם ולהרגיש ממש אנשי העולם הגדול. בנוסף, הילדים יוכלו לשלוח גלויות עם מידע לכתובתכם האישית ואז, כשתגיעו הביתה הם יקבלו גלויות מזכרת מהיכן שהרגע בילו את החופשה. אופציה נוספת שילדים אוהבים היא איסוף בולים - בכל פעם שהילד שולח הביתה גלויה, קנו בולים בכפילות על מנת שתישאר לו מזכרת, תוכלו לקנות לו חבילת בולים שונים מכל מקום או בולים בודדים, הוא יוכל להדביק אותם באלבום ולשמור על המזכרות שלו מכל העולם.

לתחילת הכתבה

צמידים וסיכות


בנות ייהנו במיוחד מאיסוף צמידים ותכשיטים מארצות שונות כדי להוסיף לאוסף הצמידים שלהן. סיכות לשיער, גומיות וקשתות, אף הן אהובות במיוחד על בנות ולכן תוכלו לרכוש להן מזכרות כאלו מן העולם - ולא במחיר גבוה.

לתחילת הכתבה

מחזיקי מפתחות


ילדים אוהבים לקשט את התרמילים שלהם לבית הספר עם מחזיקי מפתחות. בכל מדינה יש מבחר נפלא של מחזיקי מפתחות שונים ומיוחדים. תוכלו להגדיל את האוסף במחזיק מפתחות עם נעל עץ הולנדית, מטבעות, בעלי חיים מגולפים, מגדל אייפל ועוד. זו דרך נפלאה לזכור את הטיול המשפחתי שלכם.

מחזיקי מפתחות מלונדון. צילום: חמי כרם

לתחילת הכתבה

מגנטים למקרר


מגנטים למקרר הם אמצעי קישוט פופולאריים ביותר בקרב משפחות. המקרר שלכם בוודאי מלא במגנטים, ציורים או תמונות. איסוף מגנטים למקרר הוא רעיון נפלא לזכרונות נעימים מטיולים בעולם. זהו אמצעי תזכורת ייחודי עבור ילדכם של משהו מיוחד מהחופשה.

לתחילת הכתבה

עוד מזכרות


מזכרות כמו מגדל אייפל קטן, מונית שחורה בלונדון, תא טלפון אדום, מגדל הזהב של לונדון, מכוניות או בובות, כוסות תה וכל מה שהילדים שלכם אוהבים לאסוף הם דוגמאות מצויינות למזכרות טובות מטיול. כמו כן, אם הילד שלכם חובב מטבעות - זוהי המזכרת הכי פשוטה - פשוט שימרו מטבע אחד מכל טיול.

אייפלים קטנים. צילום: Paris tourism office / Amelie Dupont


לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

הזמנת חופשה לאירופה

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0
×