טרקים באוסטרליה - טזמניה

שים לב לתאריך שבו נכתב הטיפ, דברים יכולים להשתנות. רוצה לקרוא טיפים חדשים בנושא?
לכל הטיפים על טסמניה >>
פירוט הטרקים שעשיתי באוסטרליה: אחרי ניו זילנד התכוננתי לאכזבה באוסטרליה והתברר לי לשמחתי שטעיתי. בטזמניה עשיתי 4 טרקים, בהם את הטרק הכי יפה שעשיתי בטיול שלי, כולל ניו זילנד:

Cape Pillar - מסלול על קו חוף צוקי ומשונן, עם סלעים משונים שעולים מאות מטרים מן הים. יומיים.
Frenchman`s Cap - הלוך חזור לפסגה דומיננטית ומאוד יוצאת דופן בנוף הטזמני, עם נופים פנורמיים שמכסים שטח עצום ואגמים אלפיניים. אפילו יש בקתות באיכות מצויינת. 4 ימים.
Overland Track - הטרק המפורסם והפופולרי באוסטרליה ובצדק - הליכה שרובה מישורית, עם אינסוף מסלולים צידיים לפסגות הגבוהות בטזמניה, נופים מדהימים מהרים שהמקום היחידי שמשותף להם במראה הוא אנטארקטיקה (אם לא הייתה קפואה). יחסית לטרק כזה פופולארי הוא בכלל לא קל, אך שווה את המאמץ. 7 ימים (בלי מסלולים צידיים אפשר גם ב 4-5).
The Western Arthurs - מבחינתי נקודת השיא של הטיול שלי. הטרק עוקב אחרי שרשרת הרים לא גבוהה עם פסגות משוננות ומאוד מבודדת, ולכן מאוד מרשימה. השרשרת כולה משובצת בעשרות אגמים אלפיניים, כשברוב הימים אתרי הקמפינג הם על חופי האגמים. כמעט בכל רגע אפשר לעצור ולצלם תמונות ללפחות 2 כיוונים שונים. מצד אחד האוקיאנוס האנטרקטי, מצד שני הרים שנמשכים עד לאופק, 200 מטר מתחת אגם מוקף בצוקים. אין כמעט הליכה מישורית בטרק וההתקדמות היא בקצב ממוצע של בין 800 מטר ל - 2 קילומר בשעה (זו לא טעות ואני בכושר לא רע) - יותר טיפוס הרים מהליכה. למרות רמת תחזוקה טובה של המסלול, הוא מסוכן ומאוד לא מומלץ לחסרי ניסיון ולאנשים שפויים. 7-11 ימים.
הטיפ הזה עזר לך? תודה 0
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הודעות מהפורומים על טסמניה

תמונת המשתמש
היי! רוצה להתייעץ לגבי טסמניה? פשוט שואלים פה והחברים מהפורום ישמחו לענות לך :)
תמונת המשתמש

טסמניה ב-3 ימים

אליבר
1
תמונת המשתמש

Cairns or Tasmania ?

צבי צפוני
8
תמונת המשתמש

אוסטרליה-טסמניה

מטייל_3956890
1
תמונת המשתמש

תכנון מסלול באוסטרליה וטסמניה

Roni_3982878
13
תמונת המשתמש

עונה מומלצת

mor10
5
סגור
×