יאכט קלאב במרינה הרצליה

איזו נירוונה זו היתה, לשבת על המרפסת מוצפת השמש של מסעדת היאכט קלאב במרינה בהרצליה. ממול תרני היאכטות התנועעו ברוח ויאכטונרים מכורים מירקו את היאכטות שלהם או סתם ישבו על הסיפון בסתלבט, על המזח זרקו הדייגים חכות וספורטאים חרוצים הלכו או רצו עד למגדלור ובחזרה. מוזיקה נעימה נשמעה מהרמקולים וכשהבטנו בתפריט שהוגש לנו על ידי מלצרית אדיבה התרחב הלב- היה ברור לנו שב-49 שקל אנחנו יכולים לשבת כאן על ארוחת צהריים מצויינת בלי לשבור חשבון בנק.
צוות למטייל ברשת
|
תמונה ראשית עבור: יאכט קלאב במרינה הרצליה
Depositphotos/Palolilo ©

העיסקיות, כך הסתבר לנו, הן מחיר המנה העיקרית בתוספת מנה ראשונה לבחירה. אני הלכתי על העיסקית של ה-49 שקל, שכללה מנה ראשונה של טרין כבד עוף נהדר שהוגש עם סלט בייבי עלים וצ`טני של עגבניות שרי והל עם ברוסקטה שזו כבר מנה משביעה בפני עצמה. כמנה עיקרית הזמנתי ניוקי רוזה ברוטב עגבניות טריות ומיובשות ושמנת שהיה פשוט נפלא. מולי הזמינו את המנה שעולה 59 שקלים וקיבלו קערה ענקית של קלמרי ושותפנו השלישי לארוחה הזמין את המנה שעולה 69 שקל וקיבל קערה גדולה של מולים קוקי שחורים, שהוגשו עם צ`יפס. אחרי ששניהם טעמו מטרין כבד העוף שלי הם הזמינו אותו דבר כך שלא יצא לנו לטעום את שאר המנות הראשונות.

היה טעים מאוד, ביקשנו לברך את השף ויצא אלינו השף יוסי פויכטוונגר, שאכלתי אצלו כבר כמה פעמים והוא שף נהדר, שפשוט יודע לבשל ואוהב אוכל ומרגישים את זה באוכל שהוא מגיש. אכלנו לאט לאט, שתינו יין, התענגנו על המיקום הקסום של המסעדה ועל הנוף הנהדר של המרינה והיאכטות ונהיה כבר אחר הצהריים והגיע הזמן למנות האחרונות.

סיפרו לנו שהמנה הפופולרית ביותר כאן היא לב שוקולד- זוגות מאוהבים אוהבים להטביע בתוך הלב טבעת כשהם מציעים הצעת נישואין. אנחנו לא היינו המקרה אז הזמנו מנה של שוקולד לבן במילוי של פירות יער ובציפוי של שוקולד מריר  שהיתה כל כך עשירה והספיקה לשלושתנו. היה פשוט תענוג.

יאכט קלאב - יורדי ים 1 מרינה הרצליה

טלפון: 099548880

שעות פעילות: כל השבוע - 09:30 עד לקוח אחרון.

יעדי הכתבה

סגור
0
×