כרטיסי הנחה (VIP BBH YHA) (מטבע ועלויות באוקלנד)

שים לב לתאריך שבו נכתב הטיפ, דברים יכולים להשתנות. רוצה לקרוא טיפים חדשים בנושא?
לכל הטיפים על אוקלנד >>
BBH - מתאים אך ורק לניו זילנד, רשת אכסניות המדורגות לפי שביעות רצון התרמילאי (פעמיים בשנה), סיכוי סביר שתתקלו באחת האכסניות בשאלון שינתן לכם ע``י אחד מבעלי האכסניות. יתרון נוסף, כרטיס חיוג בינלאומי/מקומי בשווי של כ20 דולר מקומי. ניתן לרכוש בכל אכסניה השייכת לארגון, אין צורך בהזמנה מראש.

YHA - איגוד אכסניות הצעירים, מתאים בכל העולם, אוסטרליה וניו זילנד בתוכם, לרוב מדובר באכסניות קצת יותר יקרות מהרגיל ופחות הומות אדם ומסיבות. ניתן להוציא אותו גם בארץ - עדיף, אכסנית בני דן לדוגמא תספק את הכרטיס בהנחה משמעותית לכרטיס שיוצא בפסיפיק. אני אישית בניו זילנד מצאתי את אכסניותה YHA מאכזבות בצורה קיצונית.

VIP - מתאים גם לאוסטרליה וגם לניו זילנד, באוסטרליה הרמה לא רעה בכלל ואפילו טובה, בניו זילנד פחות התרשמתי מהם, בערים הגדולות (דוגמא - אוקלנד - ACB בכריסטצרץ - צ`ארלי בי, לא רמה גבוהה אבל מרכז ענק לתרמילאים שמתחילים טיול).

יש לזכור שהכרטיסים כולם נותנים הנחה של כ1-2 דולר מקומי לכל לילה ותקפים לשנה מיום ההוצאה, מי שנמצא פחות מחודש-חודשיים או מתכוון ללון פחות משווי הכרטיס באכסניות אין לו טעם לקנות את הכרטיסים הנ``ל.

ניתן לראות בעולם התרמילאים אוסטרליה למשל על סדר גודל ההנחות שכרטיס הVIP נותן בתחבורה בין עירונית - יכול להגיע ל150 דולר מקומי, כמו גם הנחות גדולות על אוטובוסי התרמילאים הידועים לשמצה.

לכל המידע על אוקלנד
לכל המידע על ניו זילנד

הטיפ הזה עזר לך? תודה 0

מטבע ועלויות באוקלנד

אוקלנד, ניו זילנד|מידע חיוני לתייר - מטבע ועלויות
לכל המידע חיוני לתייר באוקלנד >>
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לאוקלנד

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0
×