להכיר אותיות באנגלית עם משחק הזיכרון

נוסעים עם הילדים לטיול בחו"ל? זו חשיפה מצוינת עבורם לשפה זרה, בייחוד לאנגלית, איתה מתקשרים בדרך כלל עם תושבים מקומיים. הנה משחק מהנה מאת פורטל הפעלות הילדים "את זה" - משחק זיכרון, איתו יכירו בני ה-6 ומעלה את אותיות ה-ABC.

פורטל הפעלות לילדים "את זה"

הכירו לילדים את ה-ABC עם משחק הזיכרון המהנה!

להורדת הקובץ, הקליקו על התמונה. בעמוד הנוסף שייפתח, הקליקו עם הלחצן הימני על התמונה ובחרו "שמור קובץ/תמונה בשם". הדפיסו במדפסת צבע ושימו במזוודה!

אותיות באנגלית

בעברית, מכירים הילדים שתי צורות כתב - דפוס וכתב. באנגלית זה מעט שונה - עם אותיות גדולות וקטנות. לקראת הטיול המשפחתי, מומלץ להדפיס את דפי הקוביות (שלושה עמודי A4). לאחר מכן, יש לגזור את הקוביות, להדביק על בריסטולים והנה - יש לכם קלפים מדליקים למשחק זיכרון - חפיסת 52 קלפים (26 אותיות בלטינית, קטנה וגדולה). לחילופין, תוכלו להדפיס גרסת שחור-לבן של אותו המשחק ולתת לילדים לצבוע ולהכין בעצמם את הקלפים.

על מנת להתחיל ולשחק, כדאי לעבור בפעם הראשונה עם הילדים על האותיות ולמעשה לשחק יחד את משחק ההתאמה - איזו אות גדולה מתאימה לאות קטנה. לאחר מכן, אפשר לעבור למשחק הזכרון: מפזרים את כל הקלפים, כשפניהם למטה. כל ילד אשר חושף זוג קלפים תואמים (אות זהה, קטנה וגדולה) זוכה בתור נוסף. המנצח הוא הילד שצבר את מספר הקלפים הרב ביותר.

ניתן להוסיף כלל למשחק - כל ילד שחשף זוג קלפים תואם, צריך להצביע על שלט, שם של מקום לאורך הדרך, מילה כלשהי במגזין, עיתון, מוצר שרכשתם בסופר מקומי - המתחילה באות שעל הקלפים.

להפעלות ומשחקים נוספים לטיול המשפחתי:
משחק לדרך - תפזורת כלי תחבורה
פתקים חמודים לכריכי ילדים
• משחקים והפעלות בעל פה - בקרוב!
ההפעלה באדיבות פורטל "את זה"
המציע משחקים להדפסה, דפי העשרה, הפעלות לילדים ועוד.
פורטל הפעלות לילדים את זה

הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הזמנת חופשה לצרפת

הזמנת מלון השוואה בין מאות אתרים ברחבי העולם הזמנת טיסה כל האתרים המובילים במקום אחד ביטוח נסיעות דרך למטייל יוצאים לחו"ל בראש שקט
סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

    כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
    או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

    כדי להשלים את התהליך אנא:

    או התחבר\הירשם לאתר
    ×