לינה ואירוח בבייג`ין

בייג`ין, עיר ענקית, מתויירת ובמידה גם מערבית לכל דבר, מציעה מלונות יוקרה לצד אכסניות. מלונות המתאימים לאנשי עסקים (כאלה הבאים, בעיקר, לביקורים קצרים) ולעומתם גם גסטהאוסים לתרמילאים.
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: לינה ואירוח בבייג`ין
Chung King/Depositphoto ©

אם תרצו להגיע בקלות ובמהירות לכל האטרקציות המעניינות שיש לבייג`ין להציע, הרי שמומלץ לכם לבחור לשהות באזור המזרחי של העיר - Chao Yang. אמנם, סביר שלא יהיה זול במיוחד (ולכן פחות יתאים לתרמילאים או לבעלי תקציב נמוך), אך בשל קירבתו למקומות המרכזיים של העיר, לאזורי הבילוי והאטרקציות השונות, הרי שיהיה יעד מועדף. רובע מרכזי גדול, הכולל בתי מלון ואפשרויות לינה נוספות הוא ה- Dong Cheng

ב- Northeast Third Ring Road תוכלו למצוא מלונות יוקרה וגישה נוחה למרכז העיר ולשדה התעופה. אנשי עסקים בוחרים ללון בו, בשל כך, ומרבית בתי המלון מתאימים עצמם לצרכיהם של אלה. 

Hai Dian, הממוקם ליד האוניברסיטה ואזורי ההיטק של העיר, הפך גם הוא לאיזור מבוקש על ידי התיירים, המציע מלונות ואכסניות בדרגות שונות. 

Jian Guo Men Wai/Ri Tan, אזור מסחרי יותר, שגם בו תוכלו למצוא לצד מלונות היוקרה גם אכסניות טובות, המתאימות במיוחד לתרמילאים שביניכם. 

ולאלה הרוצים יוקרה נוצצת יותר, תוכלו למצוא אותה באזור Wang Fu Jing. מלונות בדרגת חמישה כוכבים, מרכזי קניות נוצצים המציעים את עיצוביהם של מיטב המעצבים הידועים והקירבה (היחסית) לעיר האסורה, הפכו איזור זה גם ליעד תיירותי מבוקש.

יעדי הכתבה

סגור
0
×