לינה ואירוח בקופנהגן

קופנהגן היא אחת הערים היקרות באירופה, אי אפשר להסתיר זאת, על כן גם מחירי מקומות הלינה בעיר הם לא מן הזולים ביבשת. יחד עם זאת, תוכלו למצוא מקומות לינה במחירים סבירים יחסית. הנה מידע שכדאי לדעת על לינה בקופנהגן.
צוות למטייל ברשת
|
תמונה ראשית עבור: לינה ואירוח בקופנהגן
Olha Pro/Depositphoto ©

מידע כללי וחיוני

קופנהגן היא אחת הערים היקרות ביותר באירופה. משום כך, קחו בחשבון שמחירי הלינה גם הם יהיו בהתאם. יחד עם זאת, ניתן לבלות כמה ימים בעיקר ולצאת יחסית בזול מבית המלון. אם אתם מבקרים בעונת הקיץ (מאי-ספטמבר), עונת השיא כמובן, צפו לשלם מחירים גבוהים בבתי המלון. לעומת זאת, אם תבקרו בעיר בחורף או אף בשלהי העונה הקרה, יכול להיות שתוכלו ליהנות ממבצעים מיוחדים של טרם עונת התיירות. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון, בעת ביקור בקופנהגן והזמנת מקום לינה הוא, שבירת דנמרק היא אחת הערים העסוקות ביותר מבחינת כנסים ואירועים בינלאומיים. בזמן אירועים מעין אלה, נוטים בתי המלון בעיר להיות בתפוסה די מלאה וגם מחירי החדרים מאמירים.

בעת הזמנת חדר במלון בקופנהגן, כדאי לוודא שני דברים: האחד, הוא האם מחיר הלינה כולל גם ארוחת בוקר. הדבר אינו מובן מאליו במלונות העיר, כך שכדאי לערוך בירור, על מנת להימנע מהפתעות מרעיבות. שנית, כל חדר כפול או זוגי במלון בעיר כולל גם חדר אמבטיה. יחד עם זאת, לעיתים מדובר בחדר עם מקלחון ולעיתים עם אמבטיה והבדל זה מתבטא גם לעיתים במחירו של החדר. אם אתן מוכנים לוותר על אמבטיות קצף בחדריכם במלון ומוכנים להסתפק במקלחת זריזה - תוכלו לחסוך כך כמה קרונות ללילה. יתרה מזאת, במלונות הותיקים יותר של העיר, השוכנים בבניינים עתיקים, התווספו חדרי האמבטיה בשלב מאוחר, כך שהאמבטיות עצמן לא גדולות במיוחד. לכן, גם אם בחרת בחדר עם אמבטיה, ייתכן והיא לא תהיה ממש גדולה ונוחה.

לשכת התיירות של קופנהגן מפעילה שירות הזמנת חדרי מלון בעיר, באמצעות מרכז המידע לתיירים, השוכן מול הכניסה הראשית של הטיבולי, או באתר האינטרנט: www.visitcopenhagen.com .

לתחילת הכתבה

אזורי הלינה בעיר

משום היותו של מרכז העיר די קומפקטי ונוח, רוב מלונות התיירים של קופנהגן נמצא במרחק הליכה מן האתרים והאטרקציות המרכזיות של העיר., כלומר באזור Indre By, כלומר הדאונטאון. יחד עם זאת, ניתן להבחין במכנה משותף כלשהו, בין המלונות הפזורים בין השכונות השונות:

  • אזור כיכר העירייה: סביב כיכר העירייה קיים מגוון רחב של מלונות: ניתן למצוא כאן מלונות יקרים ומפוארים, לצד מלונות רשת או מלונות צנועים ומספקים. הלינה באזור זה תעניק לכם יתרון, משום הקרבה היתרה לגני הטיבולי, לתחנת האוטובוס המרכזית ולמדרחוב הסטוריט.
  • אזור ארמון אמאלינבורג: סביב ארמון משפחת המלוכה נמצאים בעיקר מלונות יקרים ומפוארים, בהתאם לסביבה.
  • אזור קונגנס ניטורב ונואהבן: אזורים אלו, בעיקר המרינה היפה של נואהבן, הם שניים מהמוקדים סביבם מתקיימת רוב תנועת התיירים של העיר. לכן תוכלו למצוא כאן מלונות רבים, גם הם בקרבה יתרה למדרחוב הסטרויט.
  • אזור אינסטגאדה (Istedgade): שכונה, שהיתה בעברה אזור החלונות האדומים של העיר. כאן ניתן למצוא מלונות זולים, אך יש לקחת בחשבון כי האווירה כאן אולי לא תהיה הכי מהוגנת.
  • אזור וסטרברו (Vesterbro): באזור זה ניתן להתארח במלונות קטנים, בעלי אווירה וסגנון אירוח ביתי יותר.
  • אזור הנמל ופסל בת הים הקטנה: אזור בו מתרבים בתי המלון החדשים.

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

סגור
0
×