מדריד - מסלולי טיול וקניות

אזור שכיף להסתובב בו- חנויות, מדרחוב, הרבה אנשים: בין פוארטה דל סול לגראן וייה יש אזור שמתאים לתאור. בין החנויות הרבות גם קורט אינגלז, מקום טוב לקניות...
מערכת אתר למטייל
|
מפה
תמונה ראשית עבור: מדריד - מסלולי טיול וקניות

1. אזור שכיף להסתובב בו- חנויות, מדרחוב, הרבה אנשים: בין פוארטה דל סול לגראן וייה יש אזור שמתאים לתאור. בין החנויות הרבות גם קורט אינגלז, מקום טוב לקניות. חנויות יוקרתיות ובוטיקים תמצאי ברובע סלמנקה, בעיקר בקאייה סראנו.

2. כל המקומות היפים הנחשבים ``אתרי חובה`` נמצאים במרחק הליכה זה מזה, ממש במרכז העתיק של העיר. מלבד ארמון המלך, שסיור בו לוקח בד``כ כמה שעות (אם את אוהבת סוג זה של ארמונות), הליכה נינוחה של שלוש ארבע שעות תביא אותך למקומות אלה, כולל ישיבה עם כוס קפה (יקר וטוב) בפלאסה מאיור שאותה לא כללת ברשימה אבל היא היפה מכולן. גם הרובע העתיק שמתחת לככר נחמד ויש בו שוק פשפשים ענק בסוף השבוע.

3. קאייה סראנו הוא רחוב בוטיקים והמקום שבו מפורסמים מראים את עצמם (נכון ללפני כמה שנים), עם בתים יפים. (במס. 122 יש מוזיאון מעולה - מוזיאום לזארו גאלדיאנו).

אם יש לכם קצת זמן- צרפו למסלול הבסיסי את שדרות הפראדו, שבהן כמה מוזיאונים נהדרים, וההמשך שלהם - שדרות קסטייאנה - שדרה אלגנטית ושוקקת חיים.

מדריד נהדרת. תעשו חיים.
עליס

יעדי הכתבה

סגור
0
×