מדריך Six Flags Magic Mountain - לוס אנג`לס

פארק Six Flags Magic Mountain נמצא בעיר ולנסיה, השוכנת במרחק קצר מצפונה של לוס אנג`לס. מדובר בפארק בו ריכוז המתקנים המפחידים ורכבות הערים המטורפות הוא מן הגבוהים באמריקה. עבור חובבי רכבות ההרים והלופים, פארק זה יכול להיות יעד חובה בזמן טיול באזור. הנה מידע על הפארק, מתקנים מובילים ועוד.
צוות למטייל ברשת
|
מפה
תמונה ראשית עבור: מדריך Six Flags Magic Mountain - לוס אנג`לס

קצת רקע על הפארק

פארק מצליח, הממוקם בעיר ולנסיה (Valencia) שבקליפורניה, השוכנת במרחק נסיעה קצר מצפון ללוס אנג`לס. למעלה ממאה מתקנים שונים ומגוונים מצויים בפארק שעשועים זה, הפרוש באופן מעגלי על פני גבעה מתונה. עבור אוהבי רכבות ההרים המפחידות, ממתינים כאן לא פחות מ-15 מתקנים, שיהיו חוויה כיפית לאוהבי הריגושים. הילדים הקטנים יוכלו לבלות במתחמים המיועדים לבני גילם, עם מתקנים חמודים וגם הופעות מיוחדות של דמויות אהובות מסרטי הילדים. בצמוד לפארק זה שוכן פארק המים הוריקן הארבור (Hurricane Harbor), בו אפשר לבלות, אבל בכניסה ותשלום נפרדים.

לתחילת הכתבה

אטרקציות מרכזיות בפארק

המתקנים והאטרקציות השונים בפארק סיקס פלאגס מג`ק מאונטיין מחולקים לאזורים שונים על פני הפארק: Baja Ridge, Colossus County Fair, Cyclone Bay, Rapids Camp Crossing, Samurai Summit, Six Flags Plaza, The Movie District. כמו כן, ישנו אזור High Sierra Territory, שבתחומו ניתן למצוא את עולם הילדים של באגס באני (Bugs Bunny World), שם יוכלו הקטנים ליהנות עם הדמויות המצויירות האהובות. הנה כמה מן המתקנים הפופולריים בפארק:

  • Tatsu: רכבת הרים מטורפת, שמתהדרת (כמו רכבות הרים בפארקים אחרים) בתואר "הרכבת המפחידה והארוכה" ביותר בעולם. על רכבת זו תוכלו לטוס במהירות 100 קמ"ש על פני מסילה שמגיעה לגובה בניין בן 17 קומות ומתהפכת ומסתלסלת ועושה לכם שמח בבטן. מיקום: Samurai Summit.
  • X2: רכבת הרים משוגעת שמוגדרת כחוויה ומופע אור קולי לכל החושים, כך שלא רק הברכיים ירעדו לכם על המדרונות והמסלולים החדים... בנוסף לנסיעה המטלטלת הזו, תעברו בתוך ענן ערפל וסביב אפקטים שונים של אש ועוד. מיקום: Baja Ridge.
  • Goliath: הענק גוליית מן הסיפור המקראי קם לתחייה כאן בסיקס פלאגס, בדמות אחת מרכבות ההרים האימתניות ביותר. במשך שלוש דקות תמימות אתם תטוסו במהירות של כ-140 קמ"ש על פני עיקולים וגבהים מטורפים, שעבור חלק מן המבקרים בעבר הם היו קצת יותר מדי... קחו זאת בחשבון. מיקום: Colossus County Fair.
  • Roaring Rapids: כאן תוכל כל המשפחה ליהנות יחד, על רפסודה בשיט רפאטינג קצת רטוב, אך כיפי במיוחד. הרפסודה עוברת על פני מימיו הסוערים של נהר גועש, מעשה ידי אדם. מיקום: Rapids Camp Crossing.
  • Grinder Gearworks: סוג של קרוסלה-צלחת ענקית, בה הנוסעים נצמדים אל הדפנות מכוח הסיבוב, בזמן שהיא מסתובבת ומסתחררת במהירות גבוהה. אם זה לא יספיק לכם, הצלחת גם תתרומם ותיעצר בשיפוע של 45 מעלות כנגד הקרקע, כדי שבכלל תחושו לא בעולם הזה... מתקן לכל המשפחה. מיקום: Gotham City Backlot.

לתחילת הכתבה

טיפים לביקור מוצלח

 אם אתם חובבי רכבות ההרים המוטרפות, כדאי מאוד להתחיל עם המתקנים המובילים של הפארק - Tatsu או X2, בשניהם צפויים להיות לכם תורים ארוכים בכל שעות היום, כך שכדאי "לגמור" עם זה עם הגעתכם. לעומת זאת, אם תיקחו לידיכם מפה של האתר (ניתן להורדה מאתר האינטרנט של הפארק או בכניסה), מומלץ לתכנן להגיע למתקנים המרוחקים משערי הכניסה ראשונים, כי אז, עם הפתיחה, הם למעשה יהיו כמעט ריקים מתורים. כך תוכלו לעלות על מתקנים אלה מיידית ולעבור למבוקשים אחר כך, שהם ממילא עמוסים רוב הזמן. כדאי להסתייע בשירותי רכבות הפארק, שיקחו אתכם לראש הגבעה. כך תוכלו להעפיל אל הפסגה ולרדת אל המתקנים, מאשר להעפיל אל המתקנים. בכל מקרה, כדאי לבוא בנעלי הליכה נוחות.

למבקרים בתקופת הקיץ לא כדאי להחמיץ את ההופעות החיות, בייחוד אלו המיועדות למשפחות עם ילדים, שכן במופעים אלו מככבות דמויות מוכרות מתוכניות הילדים - חוויה שתעשה לילדים שלכם כיף גדול. יש לשים לב שהעישון אסור בכל שטח הפארק, גם החיצוני. על מנת להימנע ממקרים לא נעימים, יש להקפיד על עישון אך ורק באזורים המיועדים לכך.

לתחילת הכתבה

איך מגיעים

הפארק שוכן על כביש I-5, מצפון ללוס אנג`לס. למגיעים מלוס אנג`לס/הוליווד: קחו את כביש 101 צפונה וצאו לכביש 170 צפונה גם כן. הכביש הופך בהמשך לכביש Interstate 5 לכיוון צפון. סעו בכביש זה, עד ליציאת Magic Mountain Parkway, שם תרדו מן הכביש המהיר ותגיעו לרמזור. פנו ברמזור שמאלה וסעו ישר, תוך כדי שאתם עוברים תחת הכביש המהיר, ממנו ירדתם. לאחר נסיעה קצרה תגיעו אל קופות מגרש החנייה של פארק השעשועים.

ניתן למצוא הוראות הגעה מכיוונים אחרים - באתר האינטרנט של הפארק.

לתחילת הכתבה

שעות פתיחה, מחירים ודרכי התקשרות

הפארק פעיל בהיקף מלא, יום יום, החל מסוף מרץ ועד הימים הראשונים של חודש ספטמבר וגם בתקופת חג המולד וראש השנה הנוצרי. בשאר חודשי השנה, הפארק פעיל בסופי שבוע וחגים אחרים. בימי הפעילות, הפארק נפתח, בדרך כלל, בשעה 10:30 ונסגר (בקיץ) בשעה 22:00. יש להתעדכן באתר האינטרנט של הפארק ולברר את שעות הפעילות ביום הגעתכם, שכן אירועים מיוחדים, המתקיימים בפארק, גורמים לעיתים לשינוי בשעות הפתיחה.

מחיר כרטיס רגיל, בהגעה אל קופת הפארק, הוא כ-54 דולרים למבוגר ו-30 דולרים לילד. ניתן לחסוך חלק ניכר מעלות זו (לפחות בכל הנוגע לכרטיס למבוגר), ברכישת כרטיס דרך אתר האינטרנט של הפארק - לעיתים ההנחה יכולה להגיע עד לכ-30 דולרים פחות! לכן, מומלץ בחום לבדוק את המחירים באתר. אם זמנכם יקר לכם, תוכלו להשקיע כ-35 דולרים נוספים בכרטיס ה-Flash Pass, שיקנה לכם עדיפות בתורים למתקנים - כ-"75% פחות מזמן ההמתנה", כפי שמציינת הנהלת הפארק.

לתחילת הכתבה

 

יעדי הכתבה

סגור
0
×