מידע כללי על אורלנדו

אורלנדו היא יעד התיירות הפופולרי ביותר בעולם. היא העיר המתאימה ביותר לבילוי משפחתי בארה"ב. אין עוד מקום בעולם המציע שפע כה רב של אפשרויות בידור ובילוי למשפחה. אתם מוזמנים לקרוא על העיר אורלנדו שהתחילה כעיר נופש קטנה ושקטה...
סיגלית בר
|
מפה
תמונה ראשית עבור: מידע כללי על אורלנדו

אורלנדו - תעודת זהות:

  • שטח: 174 קמ"ר
  • אוכלוסיה: 176,500
  • גובה: 36 מטר
  • מדינה: פלורידה
  • שעון: מפגר בשבע שעות אחרי שעון ישראל
  • איזור חיוג: 407

אורלנדו (Orlando) היא יעד התיירות הפופולרי ביותר בעולם. היא העיר המתאימה ביותר לבילוי משפחתי בארה"ב. אין עוד מקום בעולם המציע שפע כה רב של אפשרויות בידור ובילוי למשפחה. היא התחילה כעיר נופש קטנה ושקטה במרכז פלורידה והפרסום וההתפתחות הגדולה באו לה בעקבות פתיחתו של דיסניוורלד, Disneyworld, בשנת 1971.

לפני שהפכה העיר אורלנדו לשלוחה של תאגיד דיסני, היא נודעה כעיר שנבנתה על קליפה של תפוז. במילים אחרות, פירות הדר היו לאורלנדו מה שאוזני עכבר הן עבורה כיום - המפרנס העיקרי. השגשוג בענף ההדרים האיץ את פיתוח מסילות הברזל והביא לפריחה גם בענף הנדל"ן, אך אף אחד מאותם שגשוגים אינו משתווה לפריחה העצומה בענף התיירות שידעה העיר מאוחר יותר.

מאז שנת 1971 נפתחו בעיר בזו אחר זו אטרקציות גדולות נוספות והעיר גדלה בקצב מסחרר. מלבד דיסניוורלד שהיא עיר לכל דבר ובה ארבעה פארקי שעשועים גדולים ובנוסף, פארקי מים, אגמים, מלונות רבים, מסעדות, אתרי בילוי ואפילו Downtown, יש בעיר סניפים מכובדים לרוב אתרי השעשועים המפורסמים של ארה"ב: אולפני יוניברסל, Universal Studios, שמקומם המקורי הוא בקליפורניה, עולם הים, Sea World, ועוד אטרקציות רבות נוספות.

זו עיר דינאמית מאוד הממשיכה להתפתח. גם פארקי השעשועים הקיימים אינם קופאים על שמריהם אלא מוסיפים אטרקציות חדשות ומיוחדות המתבססות על הטכנולוגיות החדישות ביותר. מלבד פארקי שעשועים שהם עיקר תפארתה ומוקד משיכתה העיקרי, יש במרכז פלורידה יותר מ-1200 אגמים ועשרות פארקים בהם ניתן לבלות בנעימים בחיק בטבע.

מרכז החלל של NASA, Kennedy Space Center, נמצא במרחק נסיעה קצר מהעיר וחובבי הספורט ייהנו לצפות במשחקיה של Orlando Magic, שהיא אחת הקבוצות המצליחות ב-NBA. מבחר המסעדות, בתי המלון ומוקדי הבילויים הליליים אדיר כיאה לעיר כה תיירותית. בניגוד לערים גדולות כמו ניו יורק, המגורים בעיר זולים למדי ומתאימים לכל כיס ותקציב.

גם חובבי הקניות יאהבו את אורלנדו. יש בה נציגות לכל חנויות הכולבו הגדולות והמפורסמות, חנויות מפעל רבות, שווקים ומרכזי קניות עצומים.

אתרים טובים באינטרנט שבהם מידע נרחב על העיר אורלנדו ואתריה הם:

נכתב ע"י סיגלית בר מנהלת האתר המדריך למטייל בארה"ב, יועצת טיולים ומחברת מדריך הטיולים ארצות הברית למשפחות והספר איי הוואי האקזוטיים. ניתן לקבל מידע מפורט נוסף בנושא זה וברבים אחרים ויעוץ אישי ומקצועי לתכנון מסלולי טיולים כבקשתכם במחיר סמלי.

יעדי הכתבה

סגור
×