מסעדת לה-טוסקנה ברעננה

חברים המליצו לנו על מסעדה איטלקית חדשה בשם "לה טוסקנה" שנפתחה ברעננה. לטוסקנה אני לפעמים מגיעה אבל לרעננה? ובכל זאת היה כדאי. המסעדה היתה בעבר מפעל הפסטה של משפחת קאסוטו- משפחה איטלקית שהשתקעה בישראל ולימדה אותנו לאכול פסטה טרייה ולא רק כזו המיוצרת בבתי חרושת. המפעל עבר למקום אחר, אבל הפסטה הטריה מוגשת במסעדה כשהיא מיוצרת מידי יום במגוון רטבים וטעמים טוסקנים.
צוות למטייל ברשת
|
תמונה ראשית עבור: מסעדת לה-טוסקנה ברעננה
Depositphotos/Palolilo ©

המסעדה נעימה מאוד, מרפסת עם דק עץ, עציצי גרניום, פרגולה ומפות משובצות בירוק על השולחנות בחוץ. בפנים שידת עץ, מראה וסידור פרחים גדול בנוסח טוסקני, ספרית בקבוקים, בר, ומפות משובצות באדום על שולחנות העץ סופגי הרעש, מה שמאפשר למרות המוזיקה האיטלקית המתנגנת ברקע לשוחח וגם לשמוע אחד את השני.

בעל הבית החייכן, ג`ינג`י כחול עיניים ומאיר פנים, המליץ לנו לא לוותר על מרק היום. אנחנו לא וויתרנו על פוקצ`ה עבה ובשרנית שהגיעה מלווה במיטבל רוטב פסטו (זהירות הפוקצ`ה לא משאירה הרבה מקום למנות האחרות), אחר כך הקשבנו לג`ינג`י והזמנו מרק קישואים ונענע מצויין.

למנה ראשונה הזמנו מלנזנה פרמז`ן שזה חציל אפוי בגבינה ועגבניות  ולעיקריות: ספגטי פומדורי ברוטב עגבניות זיתים פטריות ורוזמרין ורביולי גבינת עיזים בפסטו כוסברה, שטבל בקצת יותר מדי שמן זית למרות שהרביולי עצמו היה נפלא. המנות ענקיות וג`ינג`י התעקש לארוז לנו את מה שהשארנו בצלחת הביתה. עצה שלי: אפשר להתחלק במנה - גם חוסכים כסף וגם חוסכים קלוריות.

מסקנה: אם אתם מרעננה שווה לכם לאכול ב"לה טוסקנה". אם אתם מתל אביב אל תשכחו את הפקקים.

לה טוסקנה - רחוב הסדנא 3 רעננה , טלפון: 09-7420754

לאתר האינטרנט של המסעדה לחצו כאן

יעדי הכתבה

סגור
0
×