מסעדת נחלים - כביש קריית שמונה חורשת טל

אם יש לכם חלום לאכול אורחה רומנטית על גדותיו של נחל בצל האילנות אתם יכולים להגשים אותו: בכביש קריית שמונה - חורשת טל, קצת לפני קיבוץ הגושרים נמצאת מסעדת נחלים. מסעדה רומנטית ויפהפייה שמחלונותיה הגדולים נשקף נחל החצבני עם צמחייה עשירה וסבוכה ואילנות גבוהים מסביב.
צוות למטייל ברשת
|
תמונה ראשית עבור: מסעדת נחלים - כביש קריית שמונה חורשת טל
Depositphotos/Palolilo ©

המסעדה מעוצבת בטעם ובפשטות מפות לבנות על השולחנות רהיטי עץ וסידורי פרחים מרהיבים. ההיי לייט הוא מה שמכונה כאן "ארוחה ליד הנחל". ארוחה זוגית רומנטית המוגשת בפרטיות מזהרת על גדות הנחל עם מלצר פרטי קשוב ודיסקרטי. כדאי להגיע בשעות בין ערביים ליהנות משתיית אפריטיף רגועה לקול ציוץ הציפורים ופכפוך מי הנחל. קחו את הזמן שלכם שום דבר לא בוער, הכול רגוע ונעים וכשתהיו מוכנים יגיש לכם מלצרכם הפרטי את הארוחה בשולחן ערוך לתפארת, בקצב שלכם לאט לאט ובדיסקרטיות.

התפריט מצויין מבחר גדול של אנטי פסטי, גלילי רוסטביף בשמנת, קרפצ`ו בקר, סלמון רביולי במילוי גבינת עיזים, חצילים ותפוחי אדמה ממולאים, סרטנים, צדפות וסלטים. בין המנות העיקריות טורנדו רוסיני, כבד אווז על מצע תפוחי עץ ללקק את האצבעות. למנות אחרונות קפה מעולה, עוגת נשיקה טרט טאטן ומבחר עשיר של מנות אחרונות נוספות.

הארוחה ליד הנחל עולה כ-500 שקל לזוג אבל לא מוכרחים לאכול ליד הנחל אפשר לאכול בתוך המסעדה ובמרפסת שסובבת אותם. גם הם משקיפים על החצבני והמחירים נמוכים בהרבה: ארוחת ערב תעלה בסביבות 180 שקל לזוג (ללא יין) ויש גם ארוחות עסקיות. בפתח המסעדה יש בית קפה המגיש עוגות נהדרות וקפה מצויין.

נחלים- כביש קריית שמונה חורשת טל צומת מעיין ברוך .

טלפון: 04-6904875

 

יעדי הכתבה

סגור
0
×