מעבורת מאזרבייג`אן לתורכמניסטן

באתר "למטייל" מערכת טיפים חדשה! רוצה לוודא שגם הטיפ שלך ימצא ביתר קלות?
שייך אותו לנקודת עניין מתאימה.
שים לב לתאריך שבו נכתב הטיפ, דברים יכולים להשתנות. רוצה לקרוא טיפים חדשים בנושא?
לכל הטיפים על אשחבד >>
מעבורת מאזרבייג`אן לתורכמניסטן. נכון ליולי 08, עניין המעבורות הוא סיוט. אי אפשר באמת לדעת מתי יש מעבורת, כמה היא עולה, ואם יש כרטיסים. אם אתם רוצים לחצות את הים הכספי במעבורת, הצטיידו בשני עניינים: רוסית וסבלנות. המקום בו ידעו להגיד מתי יש מעבורת נקרא פארום והוא נמצא כ 300 מטר מהטרמינל הימי הראשי. המקום מסומן בלונלי פלאנט באופן מדוייק. תגיעו לשם, ותשאלו איפה הקופה של הכרטיסים למעבורת לתורכמניסטן.

*ראו הוזהרתם - מי שמנסה לתפוס מעבורת לקזחסטן עשוי לחכות שבועיים, מבלי לדעת מתי תהיה מעבורת, או אם תהיה. מעבורות לתוכמניסטן, לעומת זאת, יש רבות יחסית - לפחות פעם ביומיים. אחרי שהגעתם, שאלו את האשה מתי יש מעבורת. קרוב לודאי שהיא תאמר לכם משהו כמו ``מחר, אבל אני לא יודעת מתי בדיוק``. אל תנסו להבין את זה, אבל אף אחד לא באמת יודע מה לוחות הזמנים של המעבורות האלה. מה שאנחנו עשינו אחרי ששמענו את התשובה הזאת, זה פשוט התנחלנו לנו בסמוך לדוכן וחיכינו שתתחיל מכירת הכרטיסים.

המתנו שם משהו כמו 5-6 שעות, עד שנפתחה הקופה, ואז שילמנו 74 מאנאט לאדם. קחו בחשבון שבגלל היותכם תיירים אתם משלמים הרבה יותר ממקומיים - להבנתי אין מה לעשות נגד זה. אח``כ חיכינו באיזור 5-6 שעות נוספות, ואז עלינו למעבורת, שהייתה מפנקת מאד, אבל זה תלוי מזג אויר. לגבי אוכל - אפשר לשלם עוד קצת במעבורת עצמה עבור חדר מדוגם יותר - ויש גם אפשרות לשלם על אוכל שמכינים במטבח האונייה.

לשאלות נוספות

רואי
הטיפ הזה עזר לך? תודה 0
הדפסה|
קרא מאוחר יותר
| שמור לעצמי| שלח |סרוק לנייד

תגובות

רוצה להגיב לזה? יש להתחבר לאתר:

 

תגובות פייסבוק

הודעות מהפורומים על אשחבד

תמונת המשתמש
היי! רוצה להתייעץ לגבי אשחבד? פשוט שואלים פה והחברים מהפורום ישמחו לענות לך :)
סגור
0
×