פורטו אלגרה (Porto Alegre) - מה לעשות באזור

בפורטו אלגרה מומלץ לבקר בשוק המקומי, לראות את מוזיאון המדע והטכנולוגיה, בו מתקיימים ניסויים אינטראקטיביים מהפנטים ולאחר שתמצו את המקום תוכלו לבקר בעיירות הנחמדות שלידה.
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: פורטו אלגרה (Porto Alegre) - מה לעשות באזור
Thinkstock Imagebank ©

המקומיים קוראים למקום Poa, בירת מחוז ריו גרנדה דה סול (Rio Grande do Sul), המציעה מוזיאונים טכנולוגיים וחיי לילה מעולים. העיר גאה בשקיעה היפהפיה שלה וכדאי לראות אותה בנהר ה - Guaiba. המקום מתאים בעיקר למשפחות עם ילדים ולצעירים. הזמן הטוב ביותר לבקר במקום הוא בין החודשים יוני לספטמבר.

השוק של פורטו אלגרה – המקום הטוב ביותר בעיר לרכוש סחורה מקומית טיפוסית הוא ה – Public Market, הממוקם ברחוב נובמבר 15 - בכיכר. יותר ממאה דוכנים פועלים במתחם הענק הזה. לכו כדי לספוג אווירה של שוק ברזילאי מקומי.

איזור Moinhos de Vento – זהו מקום מצויין לבלות, לרקוד או סתם לצאת למסעדה או פאב מקומי. באיזור תמצאו חיי לילה עשירים, עם המון פאבים, בתי קפה, מסעדות ומועדונים. לכו במיוחד לאורך הרחובות Padre Chagas ו – Fernando Gomes הידועים.

מוזיאון המדע והטכנולוגיה של ריו גרנדה – בתוך בניין האוניברסיטה הקתולית של ריו גרנדה דה סול (PUC) ישנם יותר מ - 700 ניסויים טכנולוגיים אינטראקטיביים, שיוצרים את אחד המוזיאונים הטובים במדינה כולה. אחד המוצגים המושכים ביותר הוא משחק כדור עף וירטואלי.

מה לעשות ביומיים? עשו סיבוב הליכה סביב העיר העתיקה, הבניינים הישנים והיפים, המוזיאונים ההיסטוריים ובלילה צאו לבלות ב - Moinhos de Vento.

מה לעשות בשבוע? אכלו במהלך השבוע לפחות פעם אחת באחת ממסעדות הסטייק האוס המקומיות הרבות באיזור, לכו לראות את השקיעה בנהר ה - Guaiba, סעו לבקר בעיר Canoas ובקרו במוזיאון הטכנולוגי Ulbra, שם תוכלו לראות את אוסף המכוניות הגדול ביותר במדינה.

מה לעשות בשבועיים? בקרו פעמיים בשני מקומות מרכזיים: בשוק המקומי - Public Market ובמוזיאון המדע והטכנולוגיה. בשוק, כדי לחוות את הדוכנים השונים, הרי הצצה לא תספיק לכם כדי לחוות כל מה שיש במתחם המיוחד הזה. גם במוזיאון המדע והטכנולוגיה לא תצליחו לכסות את כל 700 המוצגים ביום אחד ולכן מומלץ לבקר בו במשך יומיים. מלבד שהותכם בעיר, לכו לטייל בהרים – ב- Serra Gaucha.

מה לעשות בחודש? בלו בעיר שבוע שלם ולאחר מכן מומלץ לעזוב לפנים הארץ ולחפש שם אטרקציות נוספות. לכו לאיזור ההרים, ל - Serra Gaucha, לאיזור Missoes ובקרו באיזור קו החוף או בקניונים בצפון.

 

 

יעדי הכתבה

סגור
×