קפה סמדר בגדרה

ואם היינו כבר בסביבה, החלטנו לאכול ארוחת בוקר מאוחרת בבית קפה ששמעתי עליו רק דברים טובים ושנמצא בגדרה. נכון שלקח לנו שעה להגיע לשם מגן יבנה, כי במקום לפנות צפונה פנינו דרומה והגענו בטעות לישוב שכל מי שפגשנו בו דיבר רוסית וידע להסביר לי איך מגיעים לגדרה בערך כמו שאני יודעת להסביר איך להגיע לסטלינגרד.
צוות למטייל ברשת
|
תמונה ראשית עבור: קפה סמדר בגדרה
Depositphotos/Palolilo ©

 אבל כשהגענו לבסוף לקפה "סמדר" ברחוב המייסדים בגדרה לא התאכזבנו. הקפה נמצא, בבית הישן של הוריה של סמדר, מרוהט ברהוט עתיק ומקסים, ואם אתם מאלו שקובעים דעה על מקום לפי השירותים, אז השירותים בסמדר הם מהיפים הנקיים והמטופחים שראיתי בזמן האחרון.

את חלקו הפנימי של הבית הישן הקיפו בחלונות זכוכית ענקיים הפונים אל הרחוב. המקום כולו היה מוצף בעציצי רקפות וכלניות ועל השולחנות מפות לבנות עם אגרטלים שקופים ושושנים. בכניסה עומד בר עץ גדול ועליו צנצנות עמוסות בעוגיות תוצרת בית ושולחן ארוך ובו כל טוב העולם והארץ.

זוהי ארוחת הבוקר של "סמדר" שמספיקה עד אחרי הצהריים: מיצים סחוטים טרי, ביצים לסוגיהן, כל סלט שתעלו בדעתכם, פשטידות ופאיים, מיני מאפה, דגים מלוחים, לחם שנאפה במקום ועוגיות חמאה וטחינה נימוחות וקפה מצויין. בקיצור אחת מארוחות הבוקר היותר נפלאות שאכלתי לאחרונה. אז אם אתם כבר בסביבה, מאוד מומלץ לכם לאכול ארוחת בוצהריים בקפה "סמדר" יופי של מקום מחוץ לעיר.

קפה סמדר - רחוב הביל"ויים 5 גדרה

טלפון: 08-8692339
 

יעדי הכתבה

סגור
0
×