תחבורה בסן פרנסיסקו

בנוסף לשלושת שדות התעופה ומסילות הרכבת הפתלתלות, סן פרנסיסקו בנוייה מרשת כבישים מסועפת, אך יעילה ביותר וכל אלו אינם גורעים מיופיה של העיר.
צוות למטייל ברשת
|
מפה
תמונה ראשית עבור: תחבורה בסן פרנסיסקו

מסביב למפרץ ממוקמים 3 שדות תעופה שונים: שדה התעופה הבינ"ל של סאן פרנסיסקו (SFO), שדה התעופה הבינ"ל של אוקלנד (OAK) ושדה התעופה הבינ"ל של סאן חוזה (SJC).

תוכלו להגיע מכל אחד מהם למלון שלכם על ידי מיניבוסים או מוניות. מ- SFO המרחק לעיר הוא 22 ק"מ. מ- OAK המרחק הוא 13 ק"מ. השדה המרוחק ביותר הוא זה שבסאן חוזה, הנמצא במרחק שעה נסיעה מהעיר. למגיעים דרכו כדאי לעשות את הדרך למרכז ברכבת Caltrain (80 דקות נסיעה).

בעיר ובמפרץ פועלות חברות אוטובוס רבות, אך רק לחברת גרייהונד יש קווים לנסיעות ארוכות יותר. הרכבים שלהם יוצאים וחוזרים לתחנה המרכזית ב- SoMa. חברת אוטובוסים המועדפת על תרמילאים היא Funky Green Tortoise, מקום טוב להכיר צעירים אחרים.

מבחינת רכבים: אוטוסטרדות חוצות את אזור המפרץ, וברגע שתצאו מעט מהעיר תשמחו לנהוג ברכב משלכם. כביש 101 מגיע ללוס אנג`לס ואורגון, וכביש 280 עובר דרך דומה אך עם פחות פקקים. כביש מספר 1 נחשב לאיטי יותר, אך הנופים שהוא עובר דרכם שווים את זה.
 

יעדי הכתבה

סגור
×